- Korona to zespół własnego boiska, na którym gra bardzo ofensywnie - mówi o najbliższym rywalu PGE GKS Bełchatów Kamil Kiereś, asystent trenera Rafała Ulatowskiego.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Bełchatowianie w Kielcach zagrają we wtorek o godz. 20.45. - Jesteśmy dobrze przygotowani na bardzo trudny mecz, bo Korona ma trudną sytuację w tabeli i będzie bardzo zdeterminowana - dodaje Kiereś.

Bełchatowianie do Kielc wyjadą w poniedziałek po treningu. Wiadomo, że w autokarze nie będzie Mariusza Ujka, który dopiero w poniedziałek ma wznowić treningi po kontuzji barku. W meczowej kadrze powinien za to znaleźć się wracający po długiej przerwie Maciej Korzym.

Zabraknie środkowego obrońcy Mate Lacicia, pauzującego po ósmej żółtej kartce, którą obejrzał w ostatnim meczu z Odrą Wodzisław. W środku obrony najprawdopodobniej zastąpi go były zawodnik kieleckiej drużyny Marcin Drzymont.

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!