PGE GKS Bełchatów PGE GKS Bełchatów

PGE pozostanie na koszulkach piłkarzy GKS (© Dariusz Śmigielski)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

GKS Bełchatów podpisał nową umowę sponsorską z PGE. Nieoficjalnie wiadomo, że umowa obowiązywać będzie do końca sezonu i zostanie przedłużona jeśli piłkarze PGE GKS awansują do Ekstraklasy.

GKS Bełchatów poinformował o podpisaniu sponsorskiej umowy z Polską Grupą Energetyczną S.A., która tym samym pozostanie sponsorem strategicznym klubu. Jak się dowiedzieliśmy, PGE zastrzegło nie ujawnianie długości kontraktu, jakim zwiąże się z klubem.

Jednak jak mówił w ubiegłym tygodniu Jacek Kaczorowski, prezes PGE GiEK S.A. podczas konferencji prasowej dotyczącej przejęcia przez samorząd udziałów koncernu w Bełchatowsko-Kleszczowskim Parku Przemysłowo Technologicznym nowa umowa sponsorska ma być zawarta do końca obecnego sezonu i kontynuowana przez kolejne dwa, jeśli PGE GKS Bełchatów awansuje do Ekstraklasy.

Poprzednia umowa sponsorska pomiędzy PGE S.A., a GKS Bełchatów wygasła w czerwcu. Jeszcze w trakcie ubiegłego sezonu pojawiła się informacja, że PGE S.A. podpisze nową umowę z klubem, jeśli GKS obroni się przed spadkiem do I ligi. Tak się nie stało. Po kilku miesiącach rozmów kontrakt został jednak sfinalizowany.

Współpraca pomiędzy PGE Polską Grupą Energetyczną a GKS Bełchatów SSA trwa od 2007 roku, kiedy pierwsza drużyna „Brunatnych” po wywalczeniu tytułu wicemistrza Polski występowała w eliminacjach ówczesnego Pucharu UEFA.

Jak informuje klub, zakres obecnie obowiązującej umowy będzie rozszerzony m.in. o więcej wspólnych akcji promocyjnych z korzyścią dla obu stron.

Sport

Komentarze (5)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

wert (gość) (btw)

was jest 1,5 tyś? nie całe 200 w młynku dzieciaków i nie całe 1000 , a czasem i mniej pikników , cały "wielki GKS"...w sumie ,spaść nie mieliście , teraz macie wejść ,a nie wejdziecie :)

rodzic (gość)

Może teraz więcej pieniędzy trafi do dzieci i młodzieży która trenuje w klubie.
Większa grupa trenerów do prowadzenia treningów. Jak jest JEDEN trener na grupę ponad 30 ćwiczących to WIELKIE GÓ..NO z tego będzie.

wert (gość)

i po co sponsorować taki klubik z garstką kibiców? widać że to jest robione dla wąskiego grona ludzi ....nigdy to nie będzie profesjonalny klub z dużą liczbą kibiców bo to jest ze wsi !