Nowi starzy dyrektorzy będą rządzić trzema bełchatowski-mi szkołami przez najbliższe pięć lat. Magistrat zdecydował o powierzeniu funkcji dyrektora bez ogłaszania konkursu Annie Chojnackiej (Szkoła Podstawowa nr 3), ...

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Nowi starzy dyrektorzy będą rządzić trzema bełchatowski-mi szkołami przez najbliższe pięć lat. Magistrat zdecydował o powierzeniu funkcji dyrektora bez ogłaszania konkursu Annie Chojnackiej (Szkoła Podstawowa nr 3), Elżbiecie Kudaj (Publiczne Gimnazjum nr 3) i Elżbiecie Michalak (Samorządowy Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2).

- Dobrych koni nie wymienia się w trakcie wyścigu - krótko skomentował decyzję prezydent Bełchatowa Marek Chrzanowski.

Anna Chojnacka w Szkole Podstawowej nr 3 pracuje od 1989 roku. Dyrektorem jest tam już od 15 lat. Druga pod względem stażu na dyrektorskim stanowisku jest Elżbieta Michalak, która funkcję tę pełniła przez ostatnie dwie kadencje, czyli od 1999 roku, a w Samorządowym Zespole Szkół Ogólnokształcących pracuje od 17 lat.

W tym gronie najmłodsza dyrektorskim stażem jest Elżbieta Kudaj, która ma za sobą jedną kadencję szefowania Gimnazujm nr 3.

Nowa kadencja, na którą cała trójka właśnie została powołana, upływa w 2014 roku.

Wiadomości Łódź, Wydarzenia Łódź

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!