Dotkliwa kara dla kibiców ŁKS Łódź Dotkliwa kara dla kibiców ŁKS Łódź

Dotkliwa kara dla kibiców ŁKS Łódź (© Fot. Polska Press)

Dotkliwa kara dla kibiców ŁKS Łódź. Wydział Dyscypliny ŁZPN na swoim posiedzeniu podjął decyzję o ukaraniu kibiców ŁKS zakazem 3 zorganizowanych wyjazdów na mecze z nakazem natychmiastowej wykonalności.

Dotkliwa kara dla kibiców ŁKS Łódź
Oznacza to, że kibice ŁKS nie pojadą na niedzielny mecz swojej drużyny z Concordią oraz pozostałe mecze tego sezonu, czyli z Legią II Warszawa i Ursusem Warszawa. Ponadto klub będzie musiał zapłacić 500zł grzywny. Kibice otrzymali karę za to, że podczas meczy z Motorem Lubawą odpalili race oraz spalili flagę Widzewa.

Sport

Komentarze (8)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

ŁKS-Tuszyn (gość)

Tu boniek paluchy macza, żeby uje,bać ŁKS, parówy muszą wejść, to są zagrywki pod różowych,

taka prawda (gość)

nic nowego fidzewskie pupilki czerwonych kretów z UB działają w Łodzi od lat......znów pracują przy zielonym stoliku

. (gość)

no i pieknie, pejsiarskie bydło powinno siedziec w zamknietej oborze. troche smieszna ta grzywna, powinna byc raczej minimum 500000 zeby sie nauczyli zachowywac.

Kibic (gość)

Proszę nie obrażać normalnych Kibiców, to nędznenbarachło dostało karę a prawdziwi za to pokutują...

Łódź (gość)

Podwójne standardy moralne - fidzew jeden mecz bez kibiców za race , ŁKS trzy mecze bez kibiców za race...centrala próbuje za wszelką cenę upie ..dolić ten klub... Subiektywny sędzia na derbach, brak kibiców ŁKS na trybunach, czerwo dla zawodnika ŁKS, teraz to- jednak ŁKS jest nie do zaje...nia , kto mieczem wojuje od miecza ginie...