Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Niektórzy, gdy słyszą coworking (ang. „współpraca“), kojarzą to słowo z zespołem ludzi zatrudnionych w jednej firmie. Inni widzą po prostu kooperujące ze sobą przedsiębiorstwa.

Na rynku pracy to słowo nabrało jednak specjalnego znaczenia. Aby dojść do jego sedna, trzeba jednak wyjaśnić inny termin, ściśle związany z zatrudnieniem.

W Polsce i na świecie coraz bardziej popularni stają się tzw. freelancerzy (wolni strzelcy), czyli osoby pracujące bez etatu, realizujące projekty na zlecenie. Dotyczy to najczęściej takich branż, jak np. fotografia, malarstwo, programowanie, projektowanie stron WWW czy dziennikarstwo. Wolni strzelcy znajdują zatrudnienie głównie poprzez profesjonalne portale społecznościowe.

Więcej przeczytasz na poradniku praca.gratka

Rynek pracy

Komentarze (3)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Atomek Zzawodny (gość)

A ja musze laczyc w swojej dzialalnosci zawodowej cechy z takich specjalnosci jak: inzynieria elektryczna, programowanie komputerowe, prawo, informatyka, ksiegowosc, podatki, kierowanie kadrami, kodowanie medyczne i pare innych... Co to sie teraz nie dzieje wokol nas. Nie ma to jak skonczyc studia na Pol.Slaskiej to wszystkiego mozna sie nauczyc. Pozdrowienia. Atomek.

łukasz (gość)

Chcesz wiedzieć gdzie są twoi znajomi, partner, dziecko?
Dzięki temu programowi dowiedziałem się że mój szef jeździ do klubu ze striptizem i używa sb do woli!
Wystarczy znac numer szukanej osoby. Polecam Łukasz.

Link: www.skroc.pl/6991