(© Archiwum)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Cywilne Biuro Śledcze w Bełchatowie rozpoczyna działalność w środę, 20 listopada. Dziennikarze śledczy, byli funkcjonariusze służb specjalnych, byli policjanci, prawnicy będą bezpłatnie doradzać tym, którzy są przekonani, że padli ofiarą przestępstwa.

Cywilne Biuro Śledcze w Bełchatowie będzie filią łódzkiego oddziału. Bełchatów to drugie, po Łodzi, miasto w województwie, w którym mieszkańcy mogą liczyć na taką pomoc.

Raz w tygodniu dziennikarze śledczy, byli oficerowie służb specjalnych, byli policjanci, prawnicy bezpłatnie doradzą jak powinni zachować się w przypadku, kiedy padli ofiara przestępstwa. Podpowiedzą, jakich konkretnie kroków wymagać od policji, jak sprawdzić, czy ich sprawa jest dobrze prowadzona. Zakres tej pomocy obejmuje zarówno sprawy kryminalne, gospodarcze, jak i porady detektywa.

Porady będą udzielane w każdą środę, w godzinach 16-18, na terenie Belchatowskiego Centrum Medycznego przy ul. 19 stycznia 12 w lokalu nr 9.

Porady są bezpłatne.Specjaliści z Cywilnego Biura Śledczego proszą jednak, żeby wcześniej umawiać się przez telefon, by oni lepiej mogli przygotować się do danego tematu.
Kontaktować można się pod nr tel: 505-971-539.

Z regionu

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!