Co wolno we własnym mieszkaniu, a za co dostaniesz mandat! Co z paleniem i ze zwierzętami?

Większość lokatorów jest przekonana, że skoro dysponuje własnym, szczególnie własnościowym mieszkaniem, może robić w nim niemal wszystko. Lista rzeczy i zachowań zabronionych jest regulowana polskie prawo oraz przez administratorów budynków. [Informacje znajdziesz w opisach zdjęć]

[Informacje znajdziesz w opisach zdjęć]

Jak wybrać najlepszą pościel. Jakie wzory i tkaniny są modne?

Wideo

dem

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

30.04.2018, 21:10

czy cisza nocna dotyczy mojej żony jak ją bzyk.. ona głośno krzyczy i jęczy ?

30.04.2018, 07:33

Mnie wkurza w klatce jeden matoł, niestety matoł póki co anonimowy. Stale namiętnie otwiera okno na klatce schodowej, nie ważne czy wiosna czy zima. Jak jest wiosna lato to ok, ale zimą, to nasze wspólne ciepło ucieka. Tak więc w sezonie grzewczym codziennie mu te okno zamykam. Mam ochotę nakleić kartę "zamykaj okno żło.bie, będzie cieplej mnie i tobie"

29.04.2018, 11:18

Jest czy nie jest, to nie jest istotne. Jest miejscem wspólnym, więc po co ta dyskusja? Czy tak ciężko uszanować innych ludzi, którzy z tej wspólnej części budynku razem korzystają? Proste, przyzwoici ludzie nie palą na klatkach schodowych. Jak chcą sobie palić to niech palą w swoich domach i trują się sami, a nie innych. Jeśli chodzi o to czy klatka schodowa jest miejscem publicznym to została już jakiś czas temu wniesiona interpelacja i jest już wzmianka, że na klatkach schodowych powinien być zakaz palenia i spożywania alkoholu.

28.04.2018, 08:05

a tak na marginesie,jestem osobą nie palącą

27.04.2018, 21:47

Czas komunii świętej Waszych dzieci się zbliża, czy Wasz kamerzysta - fotograf oddający zdjęcia + płytę daje Wam paragon - czy to kolejna szara strefa gdzie nie są płacone podatki.
W tym roku poproście o paragon.

27.04.2018, 17:35

Janku nie wchodź w dyskusję z prawnikami z wyższej szkoły prawniczej w pretach dolnych. Myli kw z przepisami spółdzielni/wspólnoty mieszkaniowej, miejsce publiczne z prywatnym. Klatka schodowa miejscem publicznym totalna bzdura. Jeśli to prawda to jakim prawem są stosowane domofony i ograniczają mi dostęp, przecież to miejsce publiczne? i mogę sobie tam wchodzić kiedy chce!

27.04.2018, 16:10

Klatka nie jest miejscem publicznym, miejsce publiczne to miejsce ogolno dostępne .Jeśli jest domofon to już w świetle prawa jest ograniczony dostęp i nie jest to miejsce publiczne. Wspólnoty mieszkaniowe jest to teren prywatny w którym mieszka większą ilość ludzi. Poczytaj co to miejsce publiczne i zapoznaj się z wyrokami sądu. Zadzwoń na policję lub sm i powiedz ze ktoś pali na klatce. Nie podejmą interwencji

27.04.2018, 13:07

Najgorsi sąsiedzi to są ci, którzy mimo zakazu palenia na klatkach schodowych, palą te śmierdziele. Często też zapalają przed samym wyjściem i schodząc zasmradzają całą klatkę schodową. Nie wiem skąd ten zwyczaj? Zgodnie z ustawą, nie wolno palić na klatkach schodowych, spółdzielnie i wspólnoty są zobligowane do umieszczania informacji o zakazie palenia na klatce schodowej. Przejście przez klatkę schodową z papierosem też jest paleniem.