Bełchatowska Piętnastka pobiegła w niedzielę ulicami miasta już po raz 17. Tegoroczny bieg znów był rekordowy, pod względem liczby biegaczy. Na starcie stanęło ok. 800 osób. Najlepszy okazał się Ukrainiec Oleksander Matwiczuk, który dystans 15 km pokonał w 45 minut i 7 sekund.

Sport

Komentarze (8)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

uczestnik biegu (gość) (OBSERWATOR)

Brałam udział w biegu i powiem szczerze, że ratownicy medyczni byli "bardzo widoczni". Ja na trasie sama czułam się bezpieczna. Niejednokrotnie przejeżdżali rowerami wzdłuż trasy i czuwali nad zawodnikami. A i udzielili kilku pomocy, na szczęście niegroźnych dla zdrowia. W ogóle organizacja była na fantastycznym poziomie. Rozmawiałam ze startującymi z Warszawy, bardzo im się podobało. No cóż ogromna w tym ZASŁUGA Bełchatowskiego Klubu Lekkoatletycznego. Wykonali kawał fantastycznej roboty. Duże wyrazy uznania dla Prezesa, Trenera Rybarczyka i zawodników BKL. :-) Impreza na najwyższym poziomie.

thibault (gość)

Zapewniam cię że ratowników było wystarczająco. Tak w ogóle to Bełchatowska Piętnastka to świetnie zorganizowana impreza. Super że w naszym mieście organizowany jest taki bieg i że z roku na rok jest coraz więcej uczestników.

OBSERWATOR (gość)

A gdzie są obiecani w wcześniejszym artykule o tym wydarzeniu ratownicy medyczni? Na zdjęciach widać jedynie 1 kobietę z odblaskiem ratownik! jeśli ich tyle było to powinni też być uchwycenie na zdjęciach! a pojazdów też nie widać?!