Bełchatowska Piętnastka Bełchatowska Piętnastka

Bełchatowska Piętnastka wystartuje 17 listopada (© archiwum)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Bełchatowska Piętnastka w tym roku odbędzie się po raz 17. Trwają zapisy do największego biegu ulicznego w Bełchatowie, który odbędzie się 17 listopada. Na razie zgłosiło się ponad 560 osób.

Bełchatowska Piętnastka w tym roku odbędzie się 17 listopada. Chętni, którzy chcą wziąć udział w biegu muszą się zdecydować do 12 listopada. Do tego czasu trwają bowiem zapisy do Bełchatowskiej Piętnastki.

W tym roku bieg zostanie rozegrany na tej samej trasie co przed rokiem. Start i metę tradycyjnie ulokowano przed Halą Energia na ul. Dąbrowskiego. Jest szansa na pobicie kolejnego rekordu frekwencji Bełchatowskiej Piętnastki. W 2012 roku wystartowało ponad 600 osób. Teraz na liście zgłoszeń są już 562 nazwiska, w tym 88 kobiet. Najliczniej na razie reprezentowana jest Łódź, która zgłosiła 96 zawodników i zawodniczek, zaś bełchatowian zapisało się na razie 91.

Rok temu Bełchatowską Piętnastkę wygrał Ukrainiec Bogdan Semonowicz, który trasę 15 km pokonał w 44 minuty i 45 sekund. Najlepszy z bełchatowian był Tomasz Owczarek, z czasem 00:54:11.

Sport

Komentarze (2)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

anty (gość)

znowu miasto będzie zablokowane... zakupów nie zrobisz i samochodem nie pojedzesz. bes sensu zawody.