Policja z Bełchatowa poszukuje złodziejki z supermarketu. Śledczy publikują apel o pomoc i zdjęcia ze sklepowego monitoringu. Czy ktoś widział kobietę ze zdjęć?

Policjanci z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Powiatowej Policji w Bełchatowie proszą o pomoc w ustaleniu tożsamości przedstawionej na zdjęciach kobiety.
Fotografie zostały wykonane 5 lipca 2013 roku przez kamery monitoringu w jednym z bełchatowskich centrów handlowych, gdzie dokonano przestępstwa kradzieży. Niestety jakość zdjęć nie jest najlepsza.

Informację można przekazać osobiście prowadzącemu postępowanie w tej sprawie sierż. szt. Mariuszowi Banaszkiewiczowi, 97-400 Bełchatów, ul. 1-go Maja 7, pokój 115 lub telefonicznie 446355244, 446355269, bądź pod numer alarmowy 997.

Wszystkim, którzy pomogą ustalić personalia złodziejki z supermarketu policja zapewnia anonimowość.

Wiadomości Łódź, Wydarzenia Łódź

Komentarze (25)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

tonik (gość)

Z Bełchatowa to ona nie jest , przyjechała na gościnne występy i tyle ją widzieli . Proste

dudek (gość)

dochodzą się pierdół a jak auto komuś buchną albo odrapią przed marketem to nie umią szukać

ciekawy (gość) (gość)

Gościu, jak rozumiem zawiadomiłeś o tym prokuraturę czy policję? Ten ksiądz został skazany? A pisząc swój komentarz pomyślałeś o konsekwencjach karnych za pomówienie?

gość (gość)

A kiedy zaczną ścigać tego księdza Wójcikowskiego co to okradł całą parafię na niezłą sumę i zwiał z Rozwódką? może przydałoby się zdjęcie w internecie?

emka (gość)

ja myśle, że to Hanka Mostowiak z pudła powstała i chciała się wystroić na impreze z Ryśkiem z Klanu :)

też obywatel (gość) (obywatel)

Obywatelu, a skąd ci przyszło do głowy, że okradziony został market? Gdzie to wyczytałeś? A może chodzi o pieniądze ukradzione któremuś z klientów! Może to był ostatni grosz na życie do pierwszego? Zawsze zastanawiałem się, skąd się biorą tacy, co to nie doczytają, nie dosłyszą, ale mają najwięcej do napisania na forum!!! Możesz się wykazać i odpowiedzieć :D

obywatel (gość)

kupa śmiechu... market ma kase to robi aferę a jak okradli dom znajomych ze Zelowa to o co zapytał pan policjant? no o co? czy.. kradzież była powyżej tysiaka.. bo jak nie to sie fatygowac nie będą... ( nie wazne że włamanie itp.) no tysiaka nie przekroczyło, ale jednak było włamanie i kradzież!!!??... i nikt , nikt sie nie przejął zbytnio na komisariacie, a jak jakas mamuśka gwizdnęła stringi w markecie to robią nagle wielkie hallooo KUPA ŚMICHU! tyle na ten temat...

Podatnik (gość)

Ta wysoka ,szczupła blondyna jest bardzo podobna do tych złodziejek,które kradły futra w USA słynnych "celebrytek" tj do obecnej żony R.Janowskiego i byłego ministra sportu Drzewieckiego.Ciekawe co znów ukradła?