Policja zabezpieczyła marihuanę Policja zabezpieczyła marihuanę

Policja zabezpieczyła marihuanę (© KPP Bełchatów)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Bełchatów. Zatrzymany z marihuaną dwudziestoletni mieszkaniec Bełchatowa. Mężczyźnie za posiadanie znacznej ilości środków odurzających grozi nawet do dziesięciu lat pozbawienia wolności

Bełchatów. Zatrzymany z marihuaną 20-latek odpowiadać będzie za posiadanie znacznej ilości narkotyków.

W sobotnie popołudnie policjanci patrolujący Bełchatów zdecydowali o kontroli kierowcy volkswagena golfa. Młody mężczyzna widząc podchodzących do niego policjantów nerwowo usiłował wepchnąć pod fotel reklamówkę.

Przeszukanie samochodu wyjaśniło powód zdenerwowania 20-letniego bełchatowianina. W dwóch torebkach upchniętych pod siedzeniem kierowcy funkcjonariusze znaleźli 209,66 grama marihuany.

20-latek został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. O jego dalszym losie zdecyduje prokurator.

Bełchatowscy policjanci ustalają w dochodzeniu pochodzenie narkotyków. Zatrzymanemu bełchatowianinowi za posiadanie znacznej ilości środków odurzających grozi kara do dziesięciu lat pozbawienia wolności.

Wiadomości Łódź, Wydarzenia Łódź

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!