(© Materiały promocyjne)

Bełchatów. Tygodnik "7 Dni" już jutro w kioskach. Temat z pierwszej strony to oczywiście komunijne przyjęcie z przeszkodami w lokalu w Klukach.

Bełchatów. Tygodnik "7 Dni" już jutro w kioskachZamiast udanego przyjęcia komunijnego był zimny rosół, przypalone mięso i awantura. Takie atrakcje "w gratisie" otrzymali goście jednego z lokali w Klukach. Sprawdzamy, jak jest gdzie indziej - kiedy trzeba rezerwować salę na komunijne przyjęcie i na co można liczyć? Specjalista radzi też, jak zabezpieczyć swoje prawa przy zawieraniu umowy z lokalem.

Niepełnosprawny mieszkaniec jednego z bełchatowskich bloków miesiącami nie mógł doprosić się o miejsce parkingowe. Dlaczego tak się działo?

Petent przyszedł do wydziału komunikacji a tam... przerwa. Pan zaczął nagrywać urzędniczki, one wezwały policję i nie pozwalały bełchatowianinowi wyjść z urzędu. Jak się skończyła ta historia, w której wszystkim puściły nerwy?

Listonosz z Bełchatowa otwierał przesyłki i przywłaszczał sobie ich zawartość. Wpadł, gdy policjanci przeszukali jego mieszkanie po tym, jak w kantorze próbował płacić fałszywymi banknotami euro.

Kolejny rok będziemy musieli obejść się bez kąpieliska na Słoku. Dlaczego w tym roku także go zabraknie?

To już koniec podróży "Papaka"? Piotr Głowacki miał wypadek w Kanadzie. Co się z nim dzieje?

17-latek z GKS wrócił z testów u mistrza Anglii. Mówi, że jeszcze tam wróci.

Z regionu

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!