Bełchatów: Turniej Pucharu Polski w Rugby 7 odbył się na stadionie Powiatowego Centrum Sportu. Zawody odbyły się w ramach obchodów 10-lecia rugby w Bełchatowie.

Bełchatów: Turniej Pucharu Polski Rugby 7 "Fram Factory Cup" odbył się w sobotę na boisku Powiatowego Centrum Sportu. Do Bełchatowa zjechały drużyny z całego kraju. W sumie w turnieju zagrało dziewięć zespołów, w tym dwa reprezentujące gospodarzy KS Rugby Club Bełchatów. Turniej był okazją do uczczenia 10-lecia bełchatowskiego klubu.

Turniej rugby tag z ponad setką uczniów [ZDJĘCIA]

Oprócz zaciętej, ale odbywającej się w duchu fair-play rywalizacji były też mini zawody dla dzieci w rugby tag oraz dla publiczności. Dopisała pogoda oraz poziom rywalizacji. Gospodarze okazali się gościnni. Pierwszy zespół RCB zajął szóste miejsce, a druga drużyna była ósma. Zawody wygrali rugbyści Posnanii Poznań, którzy w pasjonującym finale pokonali AZS AWDFiS Gdańsk 42:31.

Klasyfikacja końcowa
1.Posnania Poznań 17 pkt
2.AZS AWFiS Gdańsk 15 pkt
3.Tytan Gniezno 13 pkt
4.Husar Bolesławiec 11 pkt
5.Czarni Pruszcz Gdański 9 pkt
6.RK Bełchatów I 7 pkt
7.Gentlemen’s RC Łódź 5 pkt
8.RK Bełchatów 3 pkt
9.Husaria Kalisz 1 pkt

Z regionu

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!