Bełchatów. Spotkanie z europosłem PiS, Zbigniewem Kuźmiukiem. Kto był, a kogo zabrakło? [ZDJĘCIA]

Bełchatów. Spotkanie z eurodeputowanym PiS, Zbigniewem Kuźmiukiem, odbyło się dziś w MCK. Zjawiło się na nim kilkadziesiąt osób, wśród nich niektórzy lokalni parlamentarzyści, samorządowcy oraz działacze PiS.

Bełchatowskie spotkanie ze Zbigniewem Kuźmiukiem odbyło się w ramach centralnej akcji PiS organizowanej pod hasłem "Polska jest jedna". W jej ramach politycy tej partii spotykają się z mieszkańcami poszczególnych miast. Zbigniew Kuźmiuk do Bełchatowa przyjechał z Wieruszowa, gdzie również spotkał się z mieszkańcami.

W Bełchatowie mówił m.in. o nowych propozycjach partii, związanych przede wszystkim z tzw. "Piątką Morawieckiego", czy o kolejnych perspektywach unijnego finansowania.

Organizatorem spotkania był Zarząd Powiatowy PiS w Bełchatowie.

Ewa Drzazga

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

01.05.2018, 22:49

Beta, ty baran jesteś ,,, do powiatu są listy partyjne, są ludzie co maja po 800 głosów i przegrywają z baranami którzy maja po 300 głosów ....

01.05.2018, 22:00

Senator dostaje chyba coś na fundusz reprezentacyjny. Może to przeczyta - chłopie nie noś marynarki na trzy guziki. Możesz nosić na jeden lub na dwa ale nie na trzy. Wydaj trochę kasy na ciuchy, bo wyglądasz jak sołtys z Pipidówka. Funkcja i stanowisko do czegoś zobowiązuje.

01.05.2018, 21:54

Dobkowski kogo tym razem wyciągniesz z kapelusza na prezydenta?

01.05.2018, 18:14

dzordz Klunej- Piszesz,że "cały PIS pójdzie na dno ale te lokalne barany tego nie rozumieją".Trzeba pamiętać,że wszyscy pójdziemy na dno i dlatego wszyscy musimy popierać "Dobra zmianę" i nie chodzi o źle dobrane struktury PIS , bo to przecież są jednostki z którymi powinni sobie wyborcy poradzić głośno sprzeciwiać się nieudacznikom i nie pozwolić wpisywać na listy ludzi miernych i nijakich.

01.05.2018, 14:44

znając ludzi związanych z pis-em, żaden który ma jakie kolwiek profity w bycia z tego, że jest z PiSem nie dopuści do głosu nowych , wiec daremne twoje żale i nadzieje ... w bełchatowie mamy do czynienie z banda nieudaczników ... którzy są w miejscach na których być nie powinni, krajowy PiS ciągnie to całe barachło lokalne a to źle bo za moment to będzie taki balast, że cały PiS pójdzie na dno no ale te lokalne barany tego kompletnie nie rozumieją wiec, mimo to, ze jestem wyborca PiS nie jest mi zal tych ludzi ...

01.05.2018, 09:26

(Kompletna klapa) Masz rację ale takim nowym rozdaniem w strukturach PIS powinni się zająć członkowie PIS przecież czytają wpisy i słyszą co mówi się dookoła .Powinni zdawać sobie sprawę z tego,że szeregowiec nie pozwoli się po raz kolejny postawić pod plutonem egzekucyjnym - mam na myśli listy wyborcze na których będą sami nieudacznicy i znów będzie powtórka z rozrywki. Z pewnością układając listy wbrew woli ogółu biorą pod uwagę niszczenie dotychczasowych osiągnięć PIS a to już by była katastrofa.

30.04.2018, 22:35

dokładnie, nie po to glosowałem na PiS by takie zachowania akceptować, lokalni działacza strasznie zresztą beznadziejni działacze, zwłaszcza w bełchatowie są skończeni, jeśli nie wierzycie wybory wam to uswiadomia drodzy krajowi działeczce pisu, plują na was ludzie z dołu a wy się cieszycie i mówicie ze deszcz pada, mowie Wam, nie pada deszcz ... nigdy nie bedzie tak, ze mierny beznadziejny działacz bedzie potrafił pozyskać na poziomie lokalnym wartościowych ludzi, bez ludzi wartościowych przepadniecie z kretesem !

30.04.2018, 18:13

PiS oszukał ludzi a szczególnie lokalni działacze. To powinno być karane bo Polska cierpi. Obecną władzę interesuje tylko koryto. PiS centralny nic z tym nie chce robić, przykład: K. Rybak napisał pisma do Prezesa, Premiera, Prezydenta o tutejszych patologiach i co, NIC. Prezesa gieksy obronili, a mieli odwołać co odstawilo by posłanki z Radomska i Pajęczna od koryta. Wygląda na to, że problem można tylko rozwiązać przy urnach wyborczych. Prezes J.K. nie ma pojęcia co się dzieje na niższych poziomach. Sprytnie stworzyli ten patologiczny układ i go bronią. Drugi przykład jak traktują ludzi był w sobotę w Zgierzu. Było spotkanie z marszałkiem sejmu Kuchcinskim. I co nie można było o nic bezpośrednio zapytać, tylko pytania na kartkach i wybierane te odpowiednie. To głęboka kommuna, zamordyzm i zakłamanie. Zresztą widać to na każdym kroku.

30.04.2018, 14:32

Hej radomsko i pajęczno się wzięło do minusowania prawdy o kumoterstwie. Parlamentarzyści powinni być NIESKAZITELNI... i tyle w temacie "spadochroniarze" z niemałą kasą. Zrozumiano? Każdy kierownik żeby nim zostać musiał przejść jakąś ścieżkę zawodową. A teraz... hej siup i pajęczno lub radomsko...

30.04.2018, 14:19

Masz rację (zeus) ale to my mamy kartę wyborczą i decydujemy i nie wybieramy dotychczasowych zasiadających bez względu na powiązania czy na poparcie nawet naszych struktur PIS.Bo wiadomo i z wpisów wynika ,że nasze struktury cienko przędą i gdyby nie Pan Jarosław i góra PIS pozostali byśmy za murzynami.Dlatego może lansujmy ludzi młodych niech przykładem będzie nasza Stolica (Pan Jaki-młody ,operatywny i godny naśladowania).Przedstawiłam publicznie pisząc do Pana Bodnara jakże bulwersujący temat a czy nasz strukturalny PIS to zauważył -nie.Rozumiem,że nie od razu Kraków zbudowano,ale chociaż minimum zainteresowania .Widocznie walka o stołki pochłania całą energię a szkoda.

30.04.2018, 12:38

jest masa mądrych ludzi ale oni realizują się gdzie indziej, polityka zostaje dla tych co nic nie potrafią i nigdzie ich nie chcą wiec jeśli tylko ktos spróbuje ich oderwać od koryta to zrobią wszystko byle się to nie udało bo oni nigdzie indziej zajęcia za te pieniądze nie znajdą wiec walczą o stołki jak wilki gdy dla nich jest to być albo nie być ...

30.04.2018, 12:12

I do tego jeszcze ten pan poseł co to nie wie gdzie jego dom jest .... nawet bilbordy w tym temacie rozwiesza :)

30.04.2018, 12:10

Nikt nie musiał was skłócić, sami to zrobiliście, banda dyletantów udowadniających sobie kto jest ważniejszy.
Dzieci w piaskownicy potrafią się lepiej zorganizować.

30.04.2018, 12:08

Większość komentarzy krytykuje PIS a wszyscy wiemy,że to PIS nas uratował przed całkowitym zniszczeniem.Dlatego dopóki jest jeszcze czas :proszę o typowanie i nawet nie koniecznie członków PIS ale również sympatyków popierających PIS którzy mieli by predyspozycje i potrafili się wykazać swoją zaradnością , pomysłowością na rozwój naszego środowiska ,na bardziej oszczędne gospodarowanie naszymi zasobami i nie byli powiązani z żadną dotychczasową partią a jednocześnie byli świadomi odpowiedzialności za swoje decyzje.

30.04.2018, 12:07

Wszystkim hejterom polecam maść na BÓL D**Y.
Dostępna w wszystkich aptekach bez recepty.

30.04.2018, 09:44

P.S. Oczywiście te posadki cieplutkie dotyczą przede wszystkim pociotków w elektrowni i kopalni.

30.04.2018, 09:08

Spokojnie jesienią pogonimy to towarzystwo Do zobaczenia przy urnach

30.04.2018, 08:37

Mógłbyś rozwinąć?

30.04.2018, 08:12

Nasi parlamentarzyści doprowadzili do rozłamu pis- u w Bełchatowie. To dzięki nim mamy taka sytuację a nie inną. Radomsko i Pajęczno pokazało na co ich stać. Jeśli tego nie zmienimy to możemy mieć tylko pretensje do siebie. Poseł to jakaś pomyłka.

30.04.2018, 07:57

Mnie zastanawia obecność Landryny. Ani to PiS, ani ona nie rozumie o czym była mowa, i ta zimowo-arktyczna stylizacja w ten wczorajszy dzień. Widać rękę stylistki od siedmiu boleści.

30.04.2018, 07:40

Nie środowisko wokół senatora pociotku z radomska czy pajęczna tylko oszukani wyborcy i inni pracownicy spółek gieksy. Zrobiliście skok na kasę, a dzięki zatrudnionym nieudacznikom, prywatny folwark. Więc morda w kubeł bo pewnie jesteś jednym z nich po wieczorowej "sołtysówce" wskoczyłeś pewnie na intratną posadkę po 2tygodnowym "stażu"w spółce zależnej żeby było że wcześniej pracowaliście tam. To są fakty człowieku, a nie historyjki z kultowego "Misia". Tak misiewiczu. To wszystko można sprawdzić. I my wszyscy pracownicy mamy nadzieję, że to nastąpi. Że Prezes Kaczyński przestanie być w końcu oszukiwany, że jest ok bo nie jest.

30.04.2018, 07:16

Tak jest wynocha! Cały czas środowisko wokół Senatora krzyczy o pociotkach! Wywalic! Ale zaraz.... Viceprezydent z Radomska, Prezes Pec Skierniewice, viceprezes PGM Łódź.... Kierownik CiT Zduńska Wola.... Oj.....

29.04.2018, 23:35

Te jej i tej z pajęczna pociotki to tragedia. Nadzieja w tym że Kaczyński się dowie i wyrzuci je na zbity pysk. W tvp ładnie się lansują opowiadają jakie to uczciwe święte a ta granda niekompetentnych nieuków poprzyjmowana nawet po dyscyplinarach to woła o pomstę do nieba. A ci co zostali u władzy trzęsą portami i udają że im kaźą tak robić a inkasują co miesiąc niezłą kasę i siedzą cicho żeby ich nie ruszyli. Tchórze i sprzedawczyki. Byle jak najdłużej sie utrzymać. Nieważne że firma sie rozp... i ludzie mają już naprawdę dosyć tego policyjnego wręcz szantażu w pracy. Won do radomska i pajęczna. Tam wasze miejsce.

29.04.2018, 22:51

dokładnie tak, Milczanowska skłóciła swoimi ludźmi PiS w Bełchatowie po to by mogła robić co chce w PGE, a te barany pisowe w bełchatowie jej na to pozwoliły, Kocze Wldki, natóralne, kubki Jankowskie itp

29.04.2018, 22:46

od cały bełchatowski PiS .. a oni na tych spotkaniach mówią ze deszcz pada, mieli 4 lata na to by pokazać co potrafią, nic nie pokazali tylko kłótnie i nepotyzm, PO o tyle jest lepsze ze nigdy nie szło ze sztandarami o braku nepotyzmu, Ci maja na ustach Boga, prawo i sprawiedliwość a w rzeczywistości fałsz , obłudę i kłamstwo ! Tego nie wybaczę! A szczytem hipokryzji partii PiS jest wybór nie jakiego Koca na szefa struktur powiatowych PiSu który zaraz po uzyskaniu mandatu radnego zrzekł eis go na rzecz ciepłej posady naczelnika w starostwie, od cały lokalny pis w pigułce !