Bełchatów. Sezon motocyklowy 2013 już zamknięty. Impreza, która go zakończyła, rozpoczęła się na os. Binków, zakończyła na ul. Edwardów. Była parada, pokazy strażackie, ratownicze i taneczne, koncerty.

Wiadomości Łódź, Wydarzenia Łódź

Komentarze (8)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

VS800 WIELUŃ (gość)

Fajne spotkanie. Pozdrawiam tych wszystkich, którzy byli w Bełchatowie. A tym których nie było proponuję przyjazd na następne spotkanie. :))

lwg (gość)

Frekwencja dopisała pozdrowienia dla tych co byli a szczególnie dla ekipy ze Zgierza do zobaczenia za rok w jeszcze wiekszym składzie

^^ (gość)

ty jestes palcem robiony czy jak ?:) kubica jak zaczynal kariere mial kilka lat i on uprawial sport a nie szpanowal kosiarka przed gimbaza :)

motocyklista (gość) (^^)

Idąc twoim tokiem myslowym małego dziecka, to Kubica, pomimo ze nie jest motocyklistą, ale też musi być "pozerem" skoro pierwsze auto (gokart) kupili mu rodzice? :)

Piotrkowianin (gość) (ktossssssssssss)

po pierwsze, wcale nie wierze, ze ci jest z tego powodu przykro,
po drugie, na szczęście mamy wolność, wiec bycie "pozerem" puki co nie jest karalne... :)
daj żyć ludziom, tak jak oni chcą, a nie tak jak ty chcesz!

ktossssssssssss (gość)

Przykro mi to mówić, ale WIĘKSZOŚĆ (nie wszyscy) motocyklistów to zwykli pozerzy, którzy na drodze jedynie cwaniakują i się popisują.