Bełchatów Power Dance 2013 Bełchatów Power Dance 2013

Bełchatów Power Dance 2013 (© materiały promocyjne)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Bełchatów Power Dance 2013 już 30 listopada. Teraz organizatorzy tego konkursu tanecznego czekają na zgłoszenia uczestników. Decyzję o uczestnictwie trzeba podjąć przed 20 listopada

Bełchatów Power Dance 2013, czyli najbardziej znany bełchatowski konkurs tańca zostanie rozegrany 30 listopada. Natomiast do 20 listopada można zgłaszać swoje uczestnictwo w tej imprezie organizowanej przez MCK Bełchatów.

W tym roku w konkurs Bełchatów Power Dance 2013 ma być rozegrany w dwóch kategoriach tanecznych: taniec nowoczesny (hip hop, funky, break dance, electric boogie, disco dance, show dance itp) oraz taniec współczesny (modern, contemporary, jazz itp).

W Bełchatów Power Dance 2013 występować będą tylko mini formacje (od 3 do 7 osób) i formacje taneczne. Mini formacje i formacje nie są rozgraniczone na osobne kategorie. Zespoły mogą tańczyć w dwóch kategoriach tanecznych.

Warunkiem uczestnictwa jest przesłanie wypełnionej karty zgłoszenia do 20. 11. 2013r. na adres e-mail. anetta.wojtuch@mckbel.eu . Karta oraz regulamin konkursu dostępne są na stronie www.mckbel.eu

Wydarzenia Kulturalne | Wiadomości Kulturalne

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!