Bełchatów: Posłanka Małgorzata Janowska otworzyła swoje biuro poselskie. Mieści się ono w pasażu przy ul. 19 Stycznia.

Bełchatów. Posłanka Małgorzata Janowska otworzyła swoje biuro poselskie. Mieści się ono w lokalu w pasażu przy ul. 19 Stycznia 1, w pobliżu MCK PGE Gigantów Mocy. Będzie otwarte trzy razy w tygodniu, poniedziałki (w godz. 14-18) oraz środy i czwartki (w godz. 15-18).

- Dostałam bardzo duży kredyt zaufania, muszę go spłacić, dlatego mam nadzieję, że to biuro będzie miejscem, do którego będą zgłaszać się obywatele ze swoimi problemami - mówi Małgorzata Janowska.

Małgorzata Janowska zaprzysiężona przez marszałka Sejmu. Zastąpiła Rafała Wójcikowskiego


Posłanka z Bełchatowa sejmowy mandat objęła po tragicznie zmarłym Rafale Wójcikowskim. To on właśnie wybrał lokal przy ul. 19 Stycznia na miejsce swojego biura. Zginął w wypadku też... 19 stycznia tego roku.

- Jest to zbieg okoliczności, który daje do myślenia - mówi posłanka z Bełchatowa. - Dlatego zdecydowałam się pozostawić to biuro w tym właśnie miejscu - dodaje.

Na uroczystości otwarcia biura poselskiego Małgorzaty Janowskiej, była m.in. żona tragicznie zmarłego posła Wójcikowskiego. Gratulacje z powodu otwarcia biura składał posłance m.in. inny poseł z Bełchatowa, Dariusz Kubiak z PiS.Małgorzata Janowska w wyborach 2015 roku zajęła drugie miejsce na liście Kukiz’15. W sejmie przystąpiła jednak do koła Republikanie i jej biuro reprezentuje to właśnie stowarzyszenie. Dyrektorem biura poselskiego Małgorzaty Janowskiej został Karol Kostrzewa, który również kandydował do Sejmu w wyborach z 2015 roku z listy Kukiz'15.

Z regionu

Komentarze (7)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Maria (gość)

Szacunek, Panie pośle Kubiak. Jak widać po zdjęciach, był Pan jedyną osobą z naszych polityków, która zachowała się z klasą.

Sybil (gość)

Nie ma ani Pani Prezydent, ani Starosty, ani Wójta. Co to jest? Dlaczego nie mają szacunku dla nowej Posłanki?

Wyborca (gość)

Skoro mamy dwóch posłów i jednego senatora z Bełchatowa to dlaczego w Mieście i PGE rządzi ekipa z Radomska? Moze jakas koalicja dla dobra miasta?