Wyłudził grzejniki warte 28 tys. zł Wyłudził grzejniki warte 28 tys. zł

34-latek wyłudził grzejniki warte 28 tys. zł (© Archiwum)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Bełchatów. Wyłudzenie grzejników wartych 28 tys. zł ma na sumieniu, według ustaleń policji, 34-letni mieszaniec gminy Sulmierzyce.Grozi mu za to do ośmiu lat pozbawienia wolności

Bełchatów. Wyłudzenie grzejników wartych 28 tys. zł to sprawa, nad którą pracują bełchatowscy policjanci.
W dochodzeniu ustalają, co 34-letni mieszkaniec gminy Sulmierzyce zrobił z nowymi grzejnikami, pobranymi rzekomo dla zatrudniającej go firmy od współpracującego z nią od lat bełchatowskiego przedsiębiorcy.

Faktycznie, jak wynika z dotychczasowych ustaleń funkcjonariuszy prowadzących postępowanie karne, podejrzany nadużywając zaufania swego pracodawcy oraz jego bełchatowskiego kontrahenta, wyłudził warte 28000 złotych grzejniki, by następnie je sprzedać.

Zatrzymany mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. mieszkaniec gminy Sulmierzyce odpowie za oszustwo. 34-latkowi grozi kara do ośmiu lat pozbawienia wolności.

Z regionu

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!