(© Echo Investment)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Sześć sal, 1233 miejsca. Takie zaplecze przygotowane zostanie w kinie, które za niespełna roku ma ruszyć przy Galerii Olimpia.

Echo Investment, które buduje w Bełchatowie galerię podpisało umowę z siecią Helios, która ma poprowadzić bełchatowskie kino. To kolejna umowa pomiędzy Echo Investment i Helios. Spółki współpracują ze sobą od wielu lat.
Galeria Olimpia budowana jest na działce sąsiadującej z istniejącym Centrum Handlowym Echo. Powierzchnia przeznaczona na wynajem wynosi ok. 21 000 mkw. Znajdzie się na niej ok. 80 sklepów, a także punkty usługowe i gastronomiczne. Komunikację samochodową będą obsługiwały parkingi podziemny i naziemny, obliczone w sumie na 1 100 miejsc parkingowych.
Generalnym wykonawcą obiektu jest Polimex - Mostostal SA. Otwarcie obiektu zaplanowano na sierpień 2012 roku.

Komentarze (16)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

ktosik (gość) (Baz)

Dokładnie , byłam tylko raz w kinie po remoncie i nigdy więcej . Raz to ten paskudny kolor foteli , a dwa to ledwo wysiedziałam . Teraz wybieram Częstochowę . Szkoda kasy na ten remont bo jest jeszcze gorzej. Czekam na kino w powstających galeriach .

Tymo (gość)

Zmieniło się Nie bedzie jednej sredniej i pieciu małych sal a jednak postawili na Jedną srednią dwie duze i jedną małą salę czyli w sumie 4 sale na około 900 miejsc ( przypuszczalnie srednia sala 180 miejsc i sredni ekran) , ( dwie duże po 300 i duże ekrany )( mała sala około 120 miejsc i mały ekran)

Tymo (gość)

Zmieniło się Nie bedzie jednej sredniej i pieciu małych sal a jednak postawili na Jedną srednią dwie duze i jedną małą salę czyli w sumie 4 sale na około 900 miejsc ( przypuszczalnie srednia sala 180 miejsc i sredni ekran) , ( dwie duże po 300 i duże ekrany )( mała sala około 120 miejsc i mały ekran)

Baz (gość)

Już wiadomo Bedzie 6 salowe cinema 3D na 1400 miejśc A w Olimpii się cos zmieniło i podobno bedzie 7 sal ( tak pisza na róznych stronach ) wiec czy to już oficjalne cięzkio coś powedziec

Baz (gość) (gosc)

A po to zeby nie jeździć do piotrkowa i łodzi Do łodzi bedzie sie jeździc tylko do IMAXA L:D A powaznei czemu nie było pełnych sal w Bełchatowskjej kulturze Bo nic ciekawego nei leciało ( znaczy dla pewnego grona ludzi tak - to kino studyjne jak Charlie w łodzi ) Teraz też nie za wiele ludzi Chyba ze względu na fotele bo ; niby wygodne ale mają za krótkie oparcia i sie niewugodnie siedzi ;/

Baz (gość)

W Kłodzku cinema 3d ma 3 sale Fakt Ale już w kaliszu az 5 Czyli w miare OK Idealny multiplex to nie mniej ni z 6 sal czyli Helios u nas W heliosie bedzie 5 mniejszych sal i jedna duza Tak przynajmniej wyhglada to na planach , Co do Cinema 3D w Bełchatowie nie mam zielonego pojecia Moze ktoś z was wie Bo obiło mi sie o uszy że tez ma być 6 sal 2 duze ( z projektorami 3D) 2 srednie ( tez z projektorami 3D) i dwie małe Projektory cyfrowe i analogowe Ale nie jestem pewiemn Wiem ze w Heliosie bedzie 6 sal i na wszytkich bedzie mozna wyswietlac 3D

Baz (gość)

Dziwne w zeszłym roku pisali ze Echo podpisało umowe na Multikino w Bełchatowie i innych galeriach A teraz nagle Helios w bełchatowie a w innych multikino Helios do bani bo niewygodne fotele A cinema 3D te z do bani bo wiecej niz trzy sale nie budują więc bedzie lipa a na nowości bedzie trzeba czekac z 2 tygodnie jak to w kłodzku jest Więc wróze dobrze tylko Heliosowi o ile bedzie miał nowosci i rozsadne ceny

Biał (gość)

Multikino bedzie w bawełniance własnie. czyli podsumujmy: helios w olimpii 1233 miejsca, multikino w bawełniance 6sal ok 1000 miejsc, konczacy sie remont mck ok 300 czyli ponad 2500 miejsc :D + gigant mocy 500 miejsc. na siłe bełchatowian zapedzac do kin jak owce na łąke :]

Piotr (gość)

W Bawełniance będzie kino 3D Cinema3D
http://www.topbiura.pl/33,758,Podglad-aktualnosci.html

Antycyponek (gość) (Twój podpis)

A mnie się nie chce wierzyć, żeby bełchatowianie byli AŻ takimi miłośnikami kina, aby urządzać regularnie wyprawy do innych miast w celu uczestniczenia w tego typu wydarzeniach kulturalnych. Aż takimi miłośnikami kina, żeby wydać kilkadziesiąt złotych na paliwo i bilety tylko po to, by zobaczyć jakiś film WCZEŚNIEJ (no bo to już jest zaawansowane miłośnictwo). I to w czasach gdy każdy bez żenady posługuje się pirackimi kopiami filmów. W Bełchatowie nawet na bardzo ciekawych wydarzeniach jest garstka ludzi. Jak chce człowiek gdzieś pojechać, skrzyknąć znajomych, uchodzi za "nawiedzonego" - trudno kogoś znaleźć. Jak się samemu jest poza Bełchatowem na fajnym koncercie, wystawie, bełchatowian się jakoś nie spotyka... Za to jak w Bełchatowie jest impreza za 90 czy 100 zł, to pół miasta na nią przychodzi! To TYCH występów już nie widzieli "w Łodzi czy w Piotrkowie"? Spektakli, kabaretów, koncertów itp?... Snobizm i tyle.

Antycyponek (gość) (gosc)

Bo były za tanie bilety i za ambitne filmy, dlatego było mało widzów w starym kinie. Teraz też jest mało widzów w kinie Piwnica, bo bilety są po 5-6 złotych. Nie znasz bełchatowian? To snoby; do Heliosa będą chodzić, żeby pokazać, że ich stać.