Bełchatów. Grzegorz Gryczka zrezygnował z przewodzenia Ziemi Bełchatowskiej

Bełchatów. Grzegorz Gryczka decyzję o rezygnacji ogłosił na dzisiejszym posiedzeniu zarządu Ziemi Bełchatowskiej. "Coś się kończy, coś się zaczyna" - mówił do kolegów i koleżanek z Ziemi. Na razie w roli lidera ma go zastąpić Mirosław Mielus.

Bełchatów. Grzegorz Gryczka nie jest już prezesem Ziemi Bełchatowskiej. Sam uznał, że "formuła prowadzenia stowarzyszenia przeze mnie się wyczerpała". Zadeklarował jednocześnie, że zamierza dalej aktywnie działać na rzecz stowarzyszenia.

Zarząd ZB przyjął rezygnację Prezesa Gryczki i zdecydował, że do czasu wyboru nowego prezesa to Mirosław Mielus (obecny wiceprezes) będzie reprezentował Ziemię.

Rezygnacja Grzegorza Gryczki to efekt tego, że po niepowodzeniu kandydata Ziemi Bełchatowskiej w wyborach prezydenckich (czwarty wynik), Ziemia wypadła także z koalicji rządzącej powiatem. Choć ma aż 6 radnych w radzie powiatu, pozostaje w opozycji, bo do współrządzenia PiS zaprosił radnych Porozumienia Plus. Grzegorz Gryczka, podobnie jak Mirosław Mielus, pozostaje radnym miejskim.

Ewa Drzazga

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

07.12.2018, 09:10

jak piszą na stronie wspólnie dla powiatu Grzegorz rzutem na taśmę próbował się zapisać i innych do solidarnej polski by wejść w koalicje z pis-me, nie udało się, wiec efekt jest jaki jest, żałosne to . PiS jeszcze z 2 lata się pocieszy taki m poparciem i dalej co ? zapisywali by się do nowoczesnej czy do PO ... nie dziwie się tak rozpaczliwej walce, ilu członków ziemi pracuje na etatach powiązanych z samorządem ???

07.12.2018, 08:54

Panie Grzegorzu , mali ludzie maja swoja wielka chwile i trzeba im życzyc żeby zetknęli się z niekompetętna machiną biurokracji wtedy zatęschnią za Panem. Smutna to chwila kiedy lojalność , charyzma i kompetencje są nic nie warte ! Pozdrawiam i proszę nie czytać tych bredni .

07.12.2018, 07:32

Dla stanowiska można zrobić wszystko, jasne

07.12.2018, 00:30

Nikt płakać nie będzie

06.12.2018, 17:17

Wszyscy w hejterzy może Grzegorzowi buty czyścić... I tyle w temacie...

06.12.2018, 14:23

Zdobywamy Górę Kamieńsk to pomysł wyłącznie Pana GG ????

06.12.2018, 13:27

Hejt to dla niektórych paliwo do życia. Współczuję, bo co to za życie. Kto z Was, dzisiaj tu plujących na Grzegorza Gryczkę, wykazał się w ostatnich latach takim zaangażowaniem w swoją pracę jak i w pracę społeczną? Prozaiczna rzecz, codzienna praca zawodowa. Porównując jego wkład w starostwie do innych z kierownictwa urzędu, należałoby wielu zwolnic dyscyplinarnie. Kto z Was potrafił stworzyć taka ogólnopolska inicjatywę społeczną jak „Zdobywamy Górę Kamiensk”? Minimum uczciwości i przyzwoitości.

06.12.2018, 12:38

ziemniaki i co wy na to?

06.12.2018, 10:53

Za pierwszą wyplate kupi sobie campera!

06.12.2018, 10:52

I jak teraz na to hmmm stowarzyszenie spojrzą dotychczasowi sympatycy? Wyszlo szydlo z worka ( nie mylic z Beatą) o co tak naprawde panu prezesowo GG chodzilo i chodzi. Nigdzie sie nie załapał, nikt nic nie zaproponował....a ziobrzysci moze pomogą......

06.12.2018, 10:49

No to się weźmie do konkretnej pracy.
Tylko co On potrafi robić - nie odpowiadać , co robił !

06.12.2018, 10:46

nie dziwie się ze rezygnuje, facet chciał być wszędzie, zamęczył się po prostu, nie da się tak.

06.12.2018, 10:38

syf to cały czas jest

06.12.2018, 10:12

Hryczka za stołek to se da wylizać! Kazdemu....

06.12.2018, 08:15

dZiZess jak patrzę na tego Mielusa co wiecznie liże to mi się beKO!!!
Ciekaw jaki stołek w Spółkach bądź Mieście dostanie nowa żonka:D
wspomnicie moje słowa bo tak to u nas wszystko teraz działa, TYLKO PLECY SIĘ LICZĄ Co widać po Polaczkach , Bakalarczykach itp.
Żenada, syf w tym Bełchatowie się robi

06.12.2018, 08:10

solidarna polska go przyjmie z otwartymi ręcami

06.12.2018, 07:50

aż sie rozpłakałem

06.12.2018, 06:35

Lcze, że Grzegorz nie wycofa się z lokalnej polityki, bo mało jest polityków, którzy mówią to, co myślą i dotrzymują slowa. Szacun

06.12.2018, 06:27

Przekombinował w wyborach. Już wie, że ludzie go nie chcą

06.12.2018, 00:29

Brawo Grzegorz Gryczka , jeden z niewielu ktory zachowal twarz !

05.12.2018, 23:37

Polityka? Człowieku! Grzegorz to przede wszystkim działacz i społecznik. To dzięki niemu wyjechałem na wózku ze swoich czterech ścian. I mówię stanowcze NIE nazywaniu polityką tego, co się dzieje na lokalnym podwórku.

05.12.2018, 23:27

Na polityka tej klasy przyjdzie nam długo poczekać.

05.12.2018, 23:21

o k... olimpijczyk abdykował, cóż za smutek ...

05.12.2018, 23:19

Brawo Grzesiek. Zawsze mówiłem że masz klasę.

05.12.2018, 22:59

no ma honor, odwołano chłopa a ten stał na straży polityki powiatowej do koca nie patrząc na dobro mieszkańców tylko na dobro swojego kitetu ...