Bełchatów: Dni Otwarte w Herbercie odbywają się w tym tygodniu w siedzibie zespołu szkół przy ul. Fabrycznej. W środę swoje drzwi otworzyło gimnazjum, a dziś liceum.

Bełchatów: Dni Otwarte odbywają się w Zespole Szkół i Placówek Oświatowych im. Zbigniewa Herberta. W środę prezentację dla uczniów szkół podstawowych zorganizowało herbertowskie Publiczne Gimnazjum nr 7. Były pokazowe lekcje geografii, historii, języka angielskiego i hiszpańskiego. Zaproszeni uczniowie rozwiązywali quizy i mogli liczyć na drobne upominki. W części artystycznej uczniowie Herberta zaprezentowali spektakl, o rekrutacji do szkoły z przymrużeniem oka.

W piątek dzień otwarty miało także VI Liceum Ogólnokształcące. Obie szkoły ZSiPO im. Z. Herberta mieszczą się w niewielkim budynku przy ul. Fabrycznej. Właśnie niewielka ilość uczniów, małe klasy, pozwalające na indywidualne podejście do każdego ucznia to atut, którymi chwalą się liceum i gimnazjum Herberta. Szkoła jako pierwsza w Bełchatowie wprowadziła elektroniczny dziennik, w którym uczniowie, jak i ich rodzice mają stały pogląd do swoich ocen, frekwencji, ale też omawianych na lekcjach tematów. Jednym słowem, "Mała szkoła wielkich możliwości”. Takim właśnie hasłem promuje się wśród uczniów bełchatowski Herbert.

Z regionu

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!