Trzech bełchatowian, podejrzanych o serię kradzieży z włamaniem, zatrzymała policja. Ich łupem padały pieniądze, alkohol, papierosy, rabowane głównie ze sklepowych półek. Do włamań zawsze dochodziło w nocy.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Trzech bełchatowian, podejrzanych o serię kradzieży z włamaniem, zatrzymała policja. Ich łupem padały pieniądze, alkohol, papierosy, rabowane głównie ze sklepowych półek.

Do włamań zawsze dochodziło w nocy. Rano właściciele zastawali uszkodzone drzwi i rolety antywłamaniowe. W kasie było pusto, z półek znikały papierosy, butelki wódki. Złodzieje nie gardzili też innymi artykułami spożywczymi, po czym znikali. W sumie w czerwcu i lipcu obrabowali w ten sposób dwa sklepy i bar. Do tego ostatniego przymierzali się dwukrotnie, bo za pierwszym razem próba była nieudana.

Bełchatowscy kryminalni wytypowali podejrzanych. Ich prognozy potwierdziły się. Sprawcami okazali się trzej bełchatowianie w wieku 21, 22 i 24 lat. Dwóch z nich policjanci dobrze znali. Już wcześniej odpowiadali za podobne przestępstwa.

Całej trójce już postawiono zarzuty, decyzją Sądu Rejonowego w Bełchatowie wszyscy zostali też aresztowani na trzy miesiące. Grozi im nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Wiadomości Łódź, Wydarzenia Łódź

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!