Holenderski skrzypek André Rieu powraca na koncerty do Polski. Artysta i jego orkiestra wystąpią również w Łodzi: 26 maja w Atlas Arenie.

40 milionów sprzedanych płyt, 600 tys. fanów na corocznych koncertach - André Rieu jest nazywany współczesnym „Królem Walca”. Od 1994 roku podróżuje po świecie z własną orkiestrą, spełniając swoje marzenia.

Wyjątkowa oferta! Z roczną prenumeratą cyfrową Dziennika Łódzkiego otrzymasz w prezencie bilety dla 2 osób na koncert Andrea Rieu
Jego fani uwielbiają ciekawy repertuar i rozrywkowy styl koncertów. Swój największy koncert do tej pory zagrał w Melbourne przed tłumem 38 tys. fanów. A André Rieu uważa, że najważniejsze w tym wszystkim są emocje:

Powinniśmy starać się podejmować decyzje w naszym życiu, w naszych sercach, a nie w naszych głowach. Ludzie często pytają mnie, w jaki sposób wybieram muzykę, którą gram - to czysta intuicja. Kocham Johanna Straussa, ale Andrew Lloyd Webber i Bruce Springsteen pobudzają mnie także. Powinniśmy przestać ograniczać się w kategoriach i przekraczać granice - nie tylko pod względem muzycznym, ale także w naszym naszym życiu


André Rieu i Orkiestra Johanna Straussa gościli już w Łodzi i ci, co uczestniczyli w tych koncertach wiedzą, jak doskonałą zabawą i przyjemnością są występu muzyków. W tym roku dodatkowym pretekstem do zakupu biletów może być Dzień Matki. A bilety kosztują od 190 do 490 zł.

WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE: André Rieu wraca do Łodzi. Wygraj bilety na koncert w Atlas Arenie [KONKURS]
Wydarzenia Kulturalne | Wiadomości Kulturalne

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!