(© Archiwum)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

W ciągu pierwszych dwóch dni policyjnych działań, czyli 31 października i 1 listopada 2013r, na drogach województwa łódzkiego doszło do 9 wypadków, w których nikt nie zginął, a 16 osób odniosło obrażenia. Policjanci zatrzymali 44 kierujących pod wpływem alkoholu.

Niestety już 2 listopada około godz. 10.30 doszło do wypadku drogowego, który zakończył się tragicznie. Wstępnie ustalono, że na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 92 z droga powiatową w pobliżu miejscowości Bąków kierujący skuterem 16-letni mieszkaniec powiatu łowickiego nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i wjechał z drogi podporządkowanej wprost pod nadjeżdżający samochód ford mondeo. Na skutek zderzenia 16-latek poniósł śmierć na miejscu. 49-letni warszawianin kierujący fordem był trzeźwy. Do czasu usunięcia skutków wypadku ruch na tym odcinku drogi K92 odbywał się wahadłowo. Policjanci zorganizowali objazdy. Okoliczności tego zdarzenia będą wyjaśniali łowiccy policjanci pod nadzorem prokuratora.

Wiadomości Łódź, Wydarzenia Łódź

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!