(© Archiwum)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Akcja znicz w łódzkiem trwa. Niestety są już dwie ofiary śmiertelne zdarzeń drogowych w łódzkiem a przed nami powroty do domów - informuje łódzka policja. Na drogach województwa łódzkiego doszło do 18 wypadków, w których zginęły 2 osoby. 26 zostało rannych. Policjanci zatrzymali 65 kierujących na „podwójnym gazie”.

Na terenie województwa łódzkiego setki policjantów pilnują porządku i bezpieczeństwa zarówno w rejonie cmentarzy jak i na drogach. Funkcjonariusze pomagają dotrzeć w rejon nekropolii i bezpiecznie zaparkować. Na bieżąco upłynniają ruch a także kontrolują kierowców pod kątem trzeźwości i bezpieczeństwa przewożonych dzieci. Tradycyjnie już pilnują przestrzegania ograniczeń prędkości oraz stosowania się do czasowych zmian organizacji ruchu. Sytuację z powietrza monitoruje policyjny śmigłowiec.

W ciągu pierwszych trzech dni akcji „Znicz 2013” ( 31 października od godziny 14.00, 1 i 2 listopada do północy) na drogach województwa łódzkiego doszło do 18 wypadków, w których zginęły 2 osoby. 26 zostało rannych. Policjanci zatrzymali 65 kierujących na „podwójnym gazie”.

Wiadomości Łódź, Wydarzenia Łódź

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!