Napastnik PGE GKS Bełchatów Paweł Adamiec został wypożyczony do pierwszoligowego Motoru Lublin.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Adamiec ma pomóc prowadzonej przez Bogusława Baniaka drużynie w utrzymaniu się na zapleczu ekstraklasy.

Po zwycięstwie nad Wisłą Kraków humory w bełchatowskiej ekipie są znakomite. Wczoraj piłkarze mieli wolne, bo najbliższy mecz rozegrają dopiero w niedzielę.

- Piast Gliwice w ostatnim czasie był dla nas bardzo niewygodnym rywalem, dlatego musimy być maksymalnie skoncentrowani - mówi trener bełchatowskiej drużyny Rafał Ulatowski. Szkoleniowiec może mieć powody do radości, bo mimo że aż czterech jego piłkarzy w spotkaniu z Wisłą zostało ukaranych żółtymi kartkami, nikt nie będzie musiał pauzować w spotkaniu z Piastem. Bełchatowian interesuje tylko zwycięstwo, bowiem gonią ligową czołówkę.

Mecz z gliwicką drużyną odbędzie się na stadionie Odry Wodzisław, ponieważ obiekt Piasta nie jest wyposażony w podgrzewaną murawę. Spotkanie odbędzie się w niedzielę o godz. 14.45.

Kibice w Bełchatowie już ostrzą sobie zęby na następny mecz, bo na stadion GKS przyjedzie Lech Poznań. To będzie kolejne spotkanie, w którym beł-chatowski zespół będzie potykał się z zespołem z czołówki. Dziś rozpocznie się sprzedaż biletów na ten mecz. Po ostatnim zwycięstwie nad Wisłą Kraków bilety na spotkanie z silnym Lechem mogą być towarem deficytowym. Od wtorku do piątku bilety będzie można kupować w salonie piłkarskim przy ulicy Pabianickiej, w godzinach 10-18. Od poniedziałku przedsprzedaż prowadzona będzie w kasach stadionu.

Trener Ulatowski liczy, że zapowiadany powrót zimy nie będzie aż tak bardzo groźny. W zależności od aury zespół będzie trenował albo w Bełchatowie, albo w ośrodku Antoniego Ptaka w Gutowie Małym.

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!