Wybierz region

Wybierz miasto

  Zagrają z Unią na koniec zgrupowania

  Autor: (pah)

  2007-01-24, Aktualizacja: 2007-01-24 05:19 źródło: Polska Dziennik Łódzki

  Dzisiejszym meczem z trzecioligową Unią Skierniewice piłkarze BOT GKS Bełchatów zakończą dziewięciodniowe zgrupowanie. Spotkanie odbędzie się o godz. 11 w Skierniewicach.

  Dzisiejszym meczem z trzecioligową Unią Skierniewice piłkarze BOT GKS Bełchatów zakończą dziewięciodniowe zgrupowanie. Spotkanie odbędzie się o godz. 11 w Skierniewicach.

  Dla drużyny lidera ekstraklasy będzie to pierwszy mecz w tym roku. Początkowo trener Orest Lenczyk planował rozegranie w sobotę sparingu z Polonią Warszawa, ale szkoleniowcy stołecznego zespołu zrezygnowali z przyjazdu do Skierniewic. W związku z tym trener bełchatowskiej drużyny przeprowadził wewnętrzną grę kontrolną.

  Dzisiejsze spotkanie odbędzie się na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Skierniewicach. Po raz pierwszy koszulkę bełchatowskiego klubu na mecz założą pozyskani przez BOT GKS Bartłomiej Chwalibogowski i Paweł Magdoń.

  Na spalskim zgrupowaniu piłkarze przede wszystkim pracowali nad siłą i motoryką. Teraz będą skupiać się nad doskonaleniem techniki i taktyki.

  Kolejne zgrupowanie bełchatowian odbędzie się na przełomie stycznia i lutego w Chorzowie. BOT GKS zagra tam z Zagłębiem Sosnowiec (31 stycznia) i Ruchem Chorzów (3 lutego).

  6 lutego bełchatowianie zmierzą się z Lechem w Poznaniu, dzień później zagrają w Berlinie z Herthą BSC, a 8 lutego ze stolicy wylecą na dwutygodniowe zgrupowanie w cypryjskim Paphos.

  Sonda

  Czy uczniom należy zabronić korzystania z telefonów komórkowych w szkole?

  • tak (64%)
  • nie (36%)

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.