Wybierz region

Wybierz miasto

  Z trzeciej strony: Świstak do czekolady!

  Autor: Jerzy Witaszczyk

  2006-11-13, Aktualizacja: 2006-11-13 02:55 źródło: Polska Dziennik Łódzki

  Przewodniczący Platformy Obywatelskiej Donald Tusk twierdzi, że za pomyłkę z zamianą leków w jeleniogórskiej Jelfie odpowiedzialność ponosi rząd Jarosława Kaczyńskiego.

  Przewodniczący Platformy Obywatelskiej Donald Tusk twierdzi, że za pomyłkę z zamianą leków w jeleniogórskiej Jelfie odpowiedzialność ponosi rząd Jarosława Kaczyńskiego. Dokładnie o to samo oskarża władzę lider SLD Wojciech Olejniczak. Nie wiadomo jeszcze, jakie zdanie na ten temat ma PSL, trzecia partia opozycyjna. W przedwyborczy piątek Polska Agencja Prasowa nie nadała w tej sprawie żadnej informacji.

  Przywódcy opozycji oskarżając rząd, nie ujawnili, jak doszło do pomyłki z winy rządu. Z dobrze poinformowanych źródeł wiemy, że szczegóły wyglądają następująco. Żeby sobie trochę dorobić do lichej, rządowej pensji, premier Jarosław Kaczyński wraz z bratem Lechem Kaczyńskim (prezydent RP), ministrem zdrowia Zbigniewem Religą i jego zastępcą Bolesławem Piechą wzięli sobie dodatkową robotę przy pakowaniu leków w jeleniogórskiej Jelfie. Pracowali w systemie 24 na 4, czyli każdy z nich pakował leki przez całą dobę, a potem miał cztery dni wolnego. Jako piąty na fuchę załapał się świstak. Jak się można domyślać, był na końcu taśmy i zawijał to wszystko w sreberko.

  Jest oczywiste, że pracując w takim systemie, ze świstakiem w roli kontrolera jakości, w końcu doszło do pomyłki. Teraz mamy skandal na całą Polskę i pół Unii Europejskiej. Dobrze, że chociaż jest opozycja, która jasno i otwarcie ujawnia karygodne błędy władzy. Jak nie potrafią dobrze pakować, niech nie biorą sobie dodatkowej pracy. A świstak niech zostanie przy zawijaniu czekolady.

  Sonda

  Czy uczniom należy zabronić korzystania z telefonów komórkowych w szkole?

  • tak (64%)
  • nie (36%)

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.