Wybierz region

Wybierz miasto

  Z trzeciej strony: Posucha na rynku afer

  Autor: Jerzy Witaszczyk

  2006-12-16, Aktualizacja: 2006-12-16 01:17 źródło: Polska Dziennik Łódzki

  Polska na gwałt potrzebuje nowej afery. Medialna nośność skandalu rozporkowego w Samoobronie gwałtownie się kończy. Od chwili, kiedy się okazało, że poseł Łyżwiński nie jest ojcem dziecka, a przewodniczący Lepper ...

  Polska na gwałt potrzebuje nowej afery. Medialna nośność skandalu rozporkowego w Samoobronie gwałtownie się kończy. Od chwili, kiedy się okazało, że poseł Łyżwiński nie jest ojcem dziecka, a przewodniczący Lepper pozostaje w tej sprawie poza podejrzeniami, niewiele jest w stanie poruszyć publiczność. Cokolwiek w tej sprawie jeszcze wyjdzie na jaw, nie będzie już mieć powiewu świeżości, wszystko będzie zalatywać stęchlizną. No, może z jednym wyjątkiem. Mianowicie, jeśli okazałoby się, że ojcem dziecka Anety Krawczyk jest któraś z posłanek Samoobrony. Na przykład Danuta Hojarska.

  Co prawda w świetle dotychczasowej wiedzy jest to mało prawdopodobne, jednak odkrycia w dziedzinie nauk medycznych każdego dnia odsłaniają ludzkości nowe horyzonty. Na przykład ostatnio amerykańscy badacze po wnikliwych badaniach dopuścili możliwość dzieworództwa kobiet, negowaną przez niedowiarków od 25 grudnia 1. roku. Skoro dzieworództwo kobiet jest możliwe, to niewykluczone, że lada moment nauka udowodni, że ojcem dziecka może być kobieta. Tym bardziej jeśli jest posłanką rządzącej koalicji, ma w związku z tym wysoki autorytet moralny i społeczny oraz szerokie kontakty.

  Zanim jednak do tego dojdzie, media szukają nowych afer. Niestety, z tym nie jest dobrze. Bo co to za afera, że prezydent na konferencji prasowej w Brukseli prosi szeptem ministra Krawczyka, żeby nie zadawała mu pytań "ta małpa w czerwonym", czyli red. Inga Rosińska z polskiej telewizji TVN 24? Afera byłaby, gdyby prezydent krzyknął do Rosińskiej pełnym głosem: - Spieprzaj, dziadu!

  Sonda

  Czy uczniom należy zabronić korzystania z telefonów komórkowych w szkole?

  • tak (64%)
  • nie (36%)

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.