Wybierz region

Wybierz miasto

  Z trzeciej strony: Nadkomplet

  Autor: Jerzy Witaszczyk

  2006-12-12, Aktualizacja: 2006-12-12 03:24 źródło: Polska Dziennik Łódzki

  Wydarzenia ostatnich dni ostatecznie podważyły rzekome odkrycie Mikołaja Kopernika, że nasz świat kręci się wokół Słońca. Odpowiedzi na pytanie, wokół czego się kręci nasz świat, udzielają od zeszłego poniedziałku ...

  Wydarzenia ostatnich dni ostatecznie podważyły rzekome odkrycie Mikołaja Kopernika, że nasz świat kręci się wokół Słońca. Odpowiedzi na pytanie, wokół czego się kręci nasz świat, udzielają od zeszłego poniedziałku wszystkie polskie media, niezależnie od sympatii politycznych. Ze względu na to, że nasza gazeta ma wrażliwych Czytelników, mogę napisać tylko w skrócie, że świat się kręci wokół jednej pani z Radomska.

  Szczęśliwie poza Andrzejem Lepperem, wysuniętym w sobotę przez panią mecenas Anety Krawczyk do funkcji domniemanego kolejnego ojca jej najmłodszej córki, wczoraj został wskazany trzeci szczęśliwy tatuś. Jest nim Marek Celner, były radny Samoobrony z Tomaszowa Mazowieckiego. Na wieść o swym ojcostwie Celner doznał szoku, co jest normalnym stanem psychiki w takich sytuacjach. Tak ludzie reagują, kiedy dowiedzą się o szczęściu, jakie ich spotkało. Czy mężczyznę może spotkać większa satysfakcja niż wieść, że doczekał się potomstwa? Nie może. Potwierdzają to liczni ojcowie. Fakt, że Celner poznał matkę swego dziecka, kiedy była już w czwartym miesiącu ciąży, nie ma w tej sytuacji specjalnego znaczenia.

  Jeśli akcja będzie się rozwijać w dotychczasowym tempie, nie da się wykluczyć, że wkrótce poznamy kolejnych ojców dziecka. Może nawet dojść do podobnej sytuacji, jak w pewnym pułku piechoty, który miał na wychowaniu syna pułku. I pułkownikowej, jak dumnie dodawali oficerowie, podoficerowie i żołnierze.

  W każdym razie zanosi się, że ostatecznie w tym przypadku sytuacja będzie zupełną odwrotnością tego, o czym wiele lat temu recytowała w naszej redakcji młoda panienka, zatrudniona w charakterze gońca: "Tak to jest: ojca nie ma, dziecko jest! Bywają przypadki, że nie ma i matki". Tutaj będziemy mieć wszystko, a nawet nadkomplet. Przynajmniej ojców.

  Sonda

  Czy uczniom należy zabronić korzystania z telefonów komórkowych w szkole?

  • tak (64%)
  • nie (36%)

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.