Wybierz region

Wybierz miasto

  W sylwestrowym szaleństwie

  Autor: (emd)

  2006-12-29, Aktualizacja: 2006-12-29 01:55 źródło: Polska Dziennik Łódzki

  Przy muzyce i pod gwiazdami bawić się będą w sylwestrową noc mieszkańcy Bełchatowa i Opoczna. Piotrkowianom musi wystarczyć pokaz zimnych ogni, a w Tomaszowie o zabawę każdy zatroszczyć musi się sam.

  Przy muzyce i pod gwiazdami bawić się będą w sylwestrową noc mieszkańcy Bełchatowa i Opoczna. Piotrkowianom musi wystarczyć pokaz zimnych ogni, a w Tomaszowie o zabawę każdy zatroszczyć musi się sam.

  Najdłużej pod gołym niebem bawić się będą w Bełchatowie. Tu sylwestrowa zabawa na placu Narutowicza rozpocznie się już o godz. 22, a zakończy dwie godziny po północy.

  O muzykę zadba DJ Michel Adam, a towarzyszyć jej będą efekty świetlne, dymy i lasery. Miejsce zabawy będzie wyłączone z ruchu do czwartej nad ranem.

  Z kolei w Opocznie zabawa upłynie pod znakiem przebojów z kolejnych dekad. Jak mówią organizatorzy zabawy, chodzi o to, by dobrze czuli się i wnukowie, i dziadkowie. Po raz pierwszy na rynku nie będzie występować żadna gwiazda, a zabawę poprowadzą wspólnie DJ i konferansjer. Początek imprezy o godz. 22, koniec zaplanowano na godz. 1.

  Tak w Bełchatowie, jak i w Opocznie Nowy Rok przywitać mają pokazy sztucznych ogni. Bardziej okazale wypadnie to w drugim z tych miast, bo pokaz potrwa tu ok. 15 minut. Bełchatowianie pokaz pirotechniczny oglądać będą przez około 10 minut.

  Na pokaz sztucznych ogni o północy mogą liczyć mieszkańcy Piotrkowa Tryb. I to tyle jeśli chodzi o sylwestrowe szaleństwa, bo jak mówi Katarzyna Błaszczyk z piotrkowskiego magistratu, z zabawy głównie ze względów bezpieczeństwa zrezygnowano tu już po raz drugi z rzędu.

  Pirotechniczne pokazy planuje się również w mniejszych miejscowościach. Świetlne race o północy jak co roku wystrzelą w Szczercowie i Zelowie (pow. bełchatowski).

  Tomaszowianie o sylwestrowy nastrój zadbać musza sami. W mieście nie odbędą się żadne imprezy związane z nadejściem nowego roku, nie będzie również pokazu sztucznych ogni.

  Sonda

  Czy uczniom należy zabronić korzystania z telefonów komórkowych w szkole?

  • tak (64%)
  • nie (36%)

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.