Wybierz region

Wybierz miasto

  Trzeciakiewicz i Nowak na badaniach

  Autor: (pah)

  2006-12-05, Aktualizacja: 2006-12-05 02:54 źródło: Polska Dziennik Łódzki

  Piłkarze BOT GKS Bełchatów przejdą dzisiaj badania szybkościowe i wydolnościowe pod okiem doktora Jerzego Wielkoszyńskiego. Wśród badanych graczy znajdzie się dwóch, którymi zainteresowany jest bełchatowski klub - ...

  Piłkarze BOT GKS Bełchatów przejdą dzisiaj badania szybkościowe i wydolnościowe pod okiem doktora Jerzego Wielkoszyńskiego. Wśród badanych graczy znajdzie się dwóch, którymi zainteresowany jest bełchatowski klub - Michał Trzeciakiewicz z Jagiellonii Białystok i Tomasz Nowak z Kani Gostyń. - Być może w najbliższych dniach jeszcze ktoś do nas dojedzie - mówi prezes BOT GKS Jerzy Ożóg.

  Komplikuje się sprawa przejścia do bełchatowskiej drużyny bramkarza Pogoni Szczecin Borisa Peskovicia. Okazuje się, że są wątpliwości związane z jego kontraktem. - Nie chcę się potem włóczyć po sądach, więc pozyskanie Słowaka się oddala - mówi Ożóg. - Jeśli wszystkie kwestie z nim związane się wyjaśnią, to być może wrócimy do rozmów.

  Prezes nie wyklucza, że bełchatowski klub wcale nie pozyska bramkarza. - Może przecież kontrakt przedłużyć Piotr Lech - wyjaśnia Ożóg. - Wszystko zależy od wyników badań lekarskich.

  Szef BOT GKS zapowiada, że jeszcze w tym tygodniu będzie chciał podpisać kontrakty z nowymi zawodnikami.

  Wczoraj drużyna trenera Oresta Lenczyka wzięła udział w uroczystościach barbórkowych w bełchatowskiej kopalni. Później piłkarze odbyli normalny trening. Były to już przedostatnie zajęcia treningowe graczy BOT GKS w tym roku. Na dzisiaj zaplanowano tylko badania, a jutro zespół przeprowadzi ostatni wspólny trening. W czwartek i piątek mają odbyć się ćwiczenia indywidualne.

  Sonda

  Czy uczniom należy zabronić korzystania z telefonów komórkowych w szkole?

  • tak (64%)
  • nie (36%)

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.