Wybierz region

Wybierz miasto

  Radosław Matusiak przebiera w ofertach

  Autor: (p)

  2006-11-25, Aktualizacja: 2006-11-25 03:45 źródło: Express Ilustrowany

  Kilka dobrych ligowych występów, bramki strzelone dla reprezentacji i napastnik z Bełchatowa - Radosław Matusiak może przebierać w ofertach. Gdy Radek zadeklarował, że nie zmieni GKS na żaden inny polski klub, z wyścigu ...

  Kilka dobrych ligowych występów, bramki strzelone dla reprezentacji i napastnik z Bełchatowa - Radosław Matusiak może przebierać w ofertach. Gdy Radek zadeklarował, że nie zmieni GKS na żaden inny polski klub, z wyścigu po zdolnego napastnika zrezygnowały Wisła, Legia i Zagłębie.

  Na placu boju zostały tylko zachodnie firmy. O piłkarza pytały dwa kluby francuskie oraz AS Roma, Palermo, Udinese. Konkretną ofertę złożył na razie tylko Newcastle. Matusiak jednak nie chce grać w Anglii. Zrezygnował z pensji 15 tysięcy funtów tygodniowo, a GKS nie otrzyma z angielskiego zespołu 1,5 miliona euro.

  W tygodniu do Bełchatowa nadeszła kolejna transferowa propozycja. Tym razem z holenderskiego PSV Eindhoven. Może tym razem Matusiak da się skusić, pamiętając o tym, że Holendrem jest selekcjoner reprezentacji Leo Beenhakker.

  Sonda

  Czy uczniom należy zabronić korzystania z telefonów komórkowych w szkole?

  • tak (64%)
  • nie (36%)

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.