Wybierz region

Wybierz miasto

  Przełamać kryzys, przełamać niemoc

  Autor: (pah)

  2006-10-21, Aktualizacja: 2006-10-21 04:20 źródło: Polska Dziennik Łódzki

  Ponad miesiąc czekają już na zwycięstwo piłkarze BOT GKS Bełchatów. Po raz ostatni wygrali 9 września, gdy na własnym stadionie pokonali Cracovię 2:1. Kibice bełchatowskiej drużyny liczą, że dzisiaj strzelecką niemoc ...

  Ponad miesiąc czekają już na zwycięstwo piłkarze BOT GKS Bełchatów. Po raz ostatni wygrali 9 września, gdy na własnym stadionie pokonali Cracovię 2:1. Kibice bełchatowskiej drużyny liczą, że dzisiaj strzelecką niemoc przełamie Radosław Matusiak, a jego drużyna pokona Arkę Gdynia. Mecz rozpocznie się o godz. 18 w Bełchatowie.

  Gdynianie w tym sezonie zanotowali tylko jedno zwycięstwo, ale nie oznacza to, że są łatwym rywalem. W meczach wyjazdowych aż cztery razy zremisowali i ponieśli tylko jedną porażkę. Zawodników trenera Oresta Lenczyka czeka więc niełatwa przeprawa, mimo że piłkarsko są na pewno lepsi.

  Lenczyk tradycyjnie zabrał swoją drużynę do Spały, gdzie piłkarze odpoczywają przed dzisiejszym spotkaniem. Wszyscy najważniejsi piłkarze są zdrowi i zapowiadają walkę o trzy punkty.

  Organizatorzy spodziewają się tłumu kibiców, ponieważ fani z Bełchatowa zdają sobie sprawę, jak ważny jest to mecz dla ich ulubieńców. Przedsprzedaż kart wstępu trwa już kilka dni, a razem z biletem można kupić dwunastostronicowy program meczowy i duży plakat ze zdjęciem całej drużyny.

  Zagrają w Bełchatowie

  BOT GKS: Lech - Fonfara, Pietrasiak, Cecot, Popek - Wróbel, Jarzębowski, Strąk, Garguła - Matusiak, Ujek. Trener: Orest Lenczyk.

  Arka: Witkowski - Jakosz, Jawny, Sobieraj, Sokołowski - Pilch, Przytuła, Moskalewicz, Wróblewski - Dziedzic, Niciński. Trener: Wojciech Stawowy.

  Sędziuje Robert Werder.

  Sonda

  Czy uczniom należy zabronić korzystania z telefonów komórkowych w szkole?

  • tak (64%)
  • nie (36%)

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.