Wybierz region

Wybierz miasto

  Prezes Berger dostał naganę

  Autor: (sow)

  2007-01-17, Aktualizacja: 2007-01-17 11:17 źródło: Polska Dziennik Łódzki

  Jarosław Berger, prezes Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi, dostał naganę od przewodniczącego rady nadzorczej Funduszu Pawła Sałka.

  Jarosław Berger, prezes Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi, dostał naganę od przewodniczącego rady nadzorczej Funduszu Pawła Sałka. Na ostatnim posiedzeniu rady Sałek zarzucił Bergerowi przekazywanie mediom nieprawdziwych informacji.

  - Chodziło między innymi o to, jakoby gminy i instytucje w regionie łódzkim miały stracić łącznie 14 milionów złotych dotacji z powodu niezwołania posiedzenia rady nadzorczej przez przewodniczącego - mówi Kazimierz Perek, wiceprzewodniczący rady.

  - Te pieniądze w rzeczywistości nie mogły przepaść. Mylna informacja dotyczyła też odwołania dwóch członków rady nadzorczej Funduszu przez wojewodę. Można było odnieść wrażenie, że kryła się za tym zła wola wojewody, tymczasem obu członkom rady wygasły mandaty. Pan Berger był już wcześniej ostrzegany przed przekazywaniem błędnych informacji, ale nie poskutkowało - podkreślił Kazimierz Perek. Z Pawłem Sałkiem i Jarosławem Bergerem nie udało nam się wczoraj skontaktować.

  Sonda

  Czy uczniom należy zabronić korzystania z telefonów komórkowych w szkole?

  • tak (64%)
  • nie (36%)

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.