Wybierz region

Wybierz miasto

  Piłkarze BOT GKS Świętymi Mikołajami

  Autor: (pah)

  2006-12-09, Aktualizacja: 2006-12-09 05:19 źródło: Polska Dziennik Łódzki

  Zawodnicy BOT GKS odwiedzili wychowanków domu dziecka w Dąbrowie Rusieckiej koło Bełchatowa. Rafał Grodzicki, Jakub Tosik, Krzysztof Michalak i Marcin Kowalczyk wystąpili w roli Świętego Mikołaja, przywożąc ze sobą ...


  Zawodnicy BOT GKS odwiedzili wychowanków domu dziecka w Dąbrowie Rusieckiej koło Bełchatowa. Rafał Grodzicki, Jakub Tosik, Krzysztof Michalak i Marcin Kowalczyk wystąpili w roli Świętego Mikołaja, przywożąc ze sobą kilka worków z prezentami.

  Dzieci z Dąbrowy, kibicujące BOT GKS, długo czekały na słynnych gości. Spotkanie początkowo miało się odbyć latem, ale dyrekcja placówki czekała na koniec remontu, by w lepszych warunkach podjąć bełchatowskich piłkarzy.

  Zawodnicy BOT GKS wręczyli dzieciom przede wszystkim sprzęt sportowy, zakupiony za pieniądze z czerwcowej zbiórki prowadzonej przy okazji wydawania fragmentów wymienianej murawy stadionu BOT GKS. Wychowankowie otrzymali również koszulkę z autografami piłkarzy i pluszowego mamuta, maskotkę klubu.

  Bełchatowianie zakończyli już okres roztrenowania i są na zasłużonych urlopach. W czwartkowy wieczór bawili się w Sport Hotelu na uroczystym podsumowaniu dokonań BOT GKS w 2006 roku. Bohaterów wieczoru, czyli piłkarzy, trenerów i sztab medyczny witał prezes BOT GKS Jerzy Ożóg. Wśród zaproszonych gości byli też przedstawiciele właściciela klubu, czyli bełchatowskiej kopalni. Z piłkarzami bawił się m.in. kibic drużyny, prezes kopalni Jacek Kaczorowski. Był także znany aktor Maciej Kozłowski, który jest wielkim kibicem piłki nożnej.

  Atrakcją wieczoru był też koncert fortepianowy Pawła Kowalskiego, artysty związanego rodzinnie z Bełchatowem, koncertującego obecnie na całym świecie. Co ciekawe, wirtuoz fortepianu doskonale zna historię bełchatowskiego futbolu i wspominał mecze przy ul. Sportowej sprzed trzydziestu lat.

  Piłkarze i trenerzy otrzymali koszulki ze swoimi podobiznami, nazwiskami i zdjęciem drużyny, a pozostali uczestnicy spotkania koszulki z całym zespołem i tabelą po rundzie jesiennej, a prezes Kaczorowski wręczył zawodnikom ozdobne kufle. Imprezę zakończyła dyskoteka, podczas której piłkarze pokazali, że nie tylko na boisku są najlepsi w Polsce. Było co świętować, bo przecież BOT GKS jest mistrzem jesieni.

  Sonda

  Czy uczniom należy zabronić korzystania z telefonów komórkowych w szkole?

  • tak (64%)
  • nie (36%)

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.