Wybierz region

Wybierz miasto

  Nowi gracze BOT Skry

  Autor: Dariusz Piekarczyk

  2006-10-14, Aktualizacja: 2006-10-14 03:09 źródło: Polska Dziennik Łódzki

  Trzej "muszkieterowie" z BOT Skry Bełchatów: Piotr Gruszka, Mariusz Wlazły i Krzysztof Ignaczak nie mieli czasu na świętowanie zwycięstwa nad Lewskim Siconco Sofia w Lidze Mistrzów.

  Trzej "muszkieterowie" z BOT Skry Bełchatów: Piotr Gruszka, Mariusz Wlazły i Krzysztof Ignaczak nie mieli czasu na świętowanie zwycięstwa nad Lewskim Siconco Sofia w Lidze Mistrzów. Wczoraj wyjechali do Spały na zgrupowanie reprezentacji Polski przed mistrzostwami świata. Powrócą dopiero na początku grudnia przed meczem z Lube Banca Macerata. Na zgrupowanie reprezentacji Kanady wyjechał Dan Lewis.

  Tymczasem w sobotę (godz. 17) i niedzielę (11.30) BOT Skra gra dwa spotkania Pucharu Polski z Chemikiem-Delectą Bydgoszcz. To beniaminek Polskiej Ligi Siatkówki.

  Bełchatowianie nie mają na te mecze libero. Miejsce Krzysztofa Ignaczaka zajmie z konieczności 16-letni Paweł Zatorski. To zawodnik BOT Skry wypożyczony do spalskiej Szkoły Mistrzostwa Sportowego.

  Do pierwszego składu włączeni zostaną też bracia Michał i Wojciech Paniączykowie. Pierwszy ma 17 lat. Drugi jest o rok starszy. Ponadto dojdą Tomasz Zychla (18) oraz Paweł Zatorski (16).

  - Nie mamy wyjścia - twierdzi Jacek Nawrocki, drugi trener BOT Skry. - Musimy jakoś ratować skład. W grę nie wchodzą zawodnicy drugiej drużyny, ta bowiem też gra w Pucharze Polski.

  Młodzi siatkarze pomogą pierwszej drużynie także w dwóch meczach Pucharu Polski z Mostostalem-Azoty Kędzierzyn-Koźle. Te spotkania we wtorek i środę.

  W meczach Pucharu Polski nie wystąpi też Bułgar Jewgienij Iwanow. Leczy on nadal kontuzję. Tu jednak nie ma zmartwienia, bowiem spotkanie z Lewskim Sicono pokazało, że Radosław Wnuk jest w doskonałej dyspozycji.

  Sonda

  Czy uczniom należy zabronić korzystania z telefonów komórkowych w szkole?

  • tak (64%)
  • nie (36%)

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.