Wybierz region

Wybierz miasto

  Następcy Matusiaka w wyścigu do Bełchatowa

  Autor: (pah)

  2006-11-02, Aktualizacja: 2006-11-02 04:41 źródło: Polska Dziennik Łódzki

  Szefowie BOT GKS Bełchatów pogodzili się już chyba ze stratą Radosława Matusiaka, który zimą przeniesie się do Legii Warszawa, Wisły Kraków lub wyjedzie do klubu zagranicznego.

  Szefowie BOT GKS Bełchatów pogodzili się już chyba ze stratą Radosława Matusiaka, który zimą przeniesie się do Legii Warszawa, Wisły Kraków lub wyjedzie do klubu zagranicznego. W gronie następców Matusiaka wymienia się Kamila Witkowskiego z Górnika Polkowice i Piotra Włodarczyka z Legii Warszawa. Dzisiaj bardziej prawdopodobny jest transfer pierwszego z tych piłkarzy.

  Nieoficjalnie wiadomo, że Witkowski kilka dni temu był na testach medycznych w Bełchatowie. Napastnik drużyny z Polkowic z dziewięcioma golami lideruje w tej chwili klasyfikacji strzelców drugiej ligi. Jego transfer jest tym bardziej prawdopodobny, że szefowie BOT GKS lubią robić interesy z władzami Górnika. Przecież z tego klubu do Bełchatowa trafił Tomasz Wróbel.

  Nie wiadomo natomiast, czy do Bełchatowa trafi Włodarczyk. Wyrzucony z drużyny Legii napastnik walczy przed Wydziałem Gier PZPN o rozwiązanie kontraktu z winy klubu. Na ostatnim posiedzeniu wyjaśnienia składał piłkarz, a 7 listopada przesłuchany ma być m.in. trener Legii Dariusz Wdowczyk. Być może w przyszłym tygodniu Wydział Gier ogłosi wyrok.

  Bełchatowianie najbliższy mecz ligowy rozegrają w sobotę o godz. 20.15 z Kolporterem Koroną Kielce. Dzisiaj rozpocznie się przedsprzedaż biletów. Mimo wczorajszego święta, piłkarze normalnie trenowali.

  Sonda

  Czy uczniom należy zabronić korzystania z telefonów komórkowych w szkole?

  • tak (64%)
  • nie (36%)

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.