Wybierz region

Wybierz miasto

  Mistrz z Bełchatowa lepszy od rezerw

  Autor: (d)

  2006-10-24, Aktualizacja: 2006-10-24 04:52 źródło: Polska Dziennik Łódzki

  Historyczne mecze w Bełchatowie. Po raz pierwszy w rozgrywkach Pucharu Polski, na szczeblu ogólnokrajowym, pierwszy zespół grał z rezerwami. Niespodzianki nie było, bo i być nie mogło.

  Historyczne mecze w Bełchatowie. Po raz pierwszy w rozgrywkach Pucharu Polski, na szczeblu ogólnokrajowym, pierwszy zespół grał z rezerwami. Niespodzianki nie było, bo i być nie mogło. Mistrzowie Polski, mimo że grali w osłabionym składzie, dwukrotnie pokonali pierwszoligowców.

  BOT Skra Bełchatów - KPS Skra II Bełchatów 3:1 (19, -20, 14, 19).

  BOT Skra: Dobrowolski, Stelmach, Heikkinen, Maciejewicz, Zychla, Neroj - Zatorski (l), Wojciech Paniączyk. Trener: Daniel Castellani.

  KPS Skra II: Kaczmarek, Błoński, Skolimowski, Witczak, Sarnecki, Zajder - Dłubała (l), Gunia, Kotas. Trener: Sławomir Augustyniak.

  BOT Skra - KPS Skra II 3:0 (21, 22, 20).

  BOT Skra: Dobrowolski, Stelmach, Heikkinen, Maciejewicz, Zychla, Neroj - Zatorski (l), Wojciech Paniączyk. Trener: Daniel Castellani.

  KPS Skra II: Kaczmarek, Błoński, Skolimowski, Witczak, Sarnecki, Zajder - Dłubała (l), Gunia. Trener: Sławomir Augustyniak.

  W drużynie rezerw z dobrej strony pokazali się Michał Błoński i Mikołaj Sarnecki. W sobotę i niedzielę BOT Skra gra na wyjeździe z Mostostalem-Azoty. Rezerwy podejmują Delectę-Chemika Bydgoszcz.

  Pozostałe mecze grupy pierwszej: Delecta-Chemik Bydgoszcz - Mostostal-Azoty Kędzierzyn-Koźle 1:3 i 0:3.

  Sonda

  Czy uczniom należy zabronić korzystania z telefonów komórkowych w szkole?

  • tak (64%)
  • nie (36%)

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.