Wybierz region

Wybierz miasto

  Mazur wraca do Bełchatowa!

  Autor: (d)

  2006-12-02, Aktualizacja: 2006-12-02 02:38 źródło: Polska Dziennik Łódzki

  Trener Ireneusz Mazur ponownie w Bełchatowie. Nie, nie zastąpił Argentyńczyka Daniela Castellaniego na stanowisku trenera mistrza Polski. Mazur przebywa z PZU AZS Olsztyn w Spale.

  Trener Ireneusz Mazur ponownie w Bełchatowie. Nie, nie zastąpił Argentyńczyka Daniela Castellaniego na stanowisku trenera mistrza Polski. Mazur przebywa z PZU AZS Olsztyn w Spale. W sobotę prowadzony przez niego zespół będzie trenował wspólnie z bełchatowianami. W niedzielę rozegra natomiast mecz kontrolny. Początek spotkania o godz. 14.30 (hala Energia). Wstęp na ten szczególny mecz jest bezpłatny. A warto przyjść choćby dlatego, że jest to pierwsza konfrontacja ekipy trenera Ireneusza Mazura z zespołem, który prowadził poprzednio.

  W drużynie BOT Skry wystąpi już Krzysztof "Igła" Ignaczak. Były reprezentacyjny libero trenował ostatnio normalnie i szkoleniowiec mistrza kraju uznał, że jest gotów do gry.

  - Mecz z Olsztynem jest ostatnim sprawdzianem przed inauguracją Polskiej Ligi Siatkówki i meczami Ligi Mistrzów - uważa Konrad Piechocki, wiceprezes BOT Skry.

  Rozgrywki PLS bełchatowianie inaugurują 16 grudnia wyjazdowym meczem z beniaminkiem Jadarem Radom. 12 grudnia BOT Skra gra na wyjeździe z Lube Banca Macerata, a 20 podejmuje we własnej hali Aon hotVolleys Wiedeń.

  Sonda

  Czy uczniom należy zabronić korzystania z telefonów komórkowych w szkole?

  • tak (64%)
  • nie (36%)

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.