Wybierz region

Wybierz miasto

  Matusiak życzy mistrzostwa kraju

  Autor: Dariusz Kuczmera

  2006-12-29, Aktualizacja: 2006-12-29 03:08 źródło: Polska Dziennik Łódzki

  Wciąż napływają oferty dla Radosława Matusiaka z BOT GKS Bełchatów, ale żadna z nich nie została zaakceptowana przez zawodnika. Wszystko wskazuje na to, że wiosną Matusiak grać będzie w zespole trenera Oresta Lenczyka.

  Wciąż napływają oferty dla Radosława Matusiaka z BOT GKS Bełchatów, ale żadna z nich nie została zaakceptowana przez zawodnika. Wszystko wskazuje na to, że wiosną Matusiak grać będzie w zespole trenera Oresta Lenczyka.

  - Po powrocie z urlopu długo rozmawiałem z prezesem Jerzym Ożogiem - powiedział nam Radosław Matusiak. - Moje stanowisko się nie zmieniło. Jeśli zgłosi się po mnie dobry klub i zaproponuje godne warunki dla mnie i BOT GKS, być może odejdę. Ale to musi być naprawdę interesująca sportowo propozycja. Średnie oferty mnie nie interesują.

  Nazwisko Matusiaka staje się coraz bardziej znane w Europie. Hiszpański magazyn "Marka" umieścił go na liście najbardziej utalentowanych piłkarzy Europy. Obok bełchatowianina są tam m.in.: Ismael Bangoura z Gwinei, Afonso Alves z Brazylii czy Nani z Portugalii.

  Za pośrednictwem "Dziennika Łódzkiego" Radosław Matusiak całemu środowisku piłkarskiemu chciał przekazać noworoczne życzenia.

  - Z okazji nadchodzącego nowego 2007 roku życzę wszystkim kibicom BOT GKS, ŁKS i Widzewa dużo emocji, wielu bramek i wspaniałych derbów w ekstraklasie - powiedział Matusiak. - Fanom bełchatowskiego klubu, którego barwy reprezentuję, życzę radości z mistrzostwa Polski. Działaczom życzę wielu sponsorów, włodarzom miasta i radnym w Łodzi - odwagi w realizacji inwestycji sportowych oraz zadbania o rozwój Szkoły Mistrzostwa Sportowego im. Kazimierza Górskiego. SMS wychowała już sześciu reprezentantów Polski, co jest ewenementem w skali kraju. Sobie i polskiej piłce nożnej życzę także historycznego awansu do finałów mistrzostw Europy - zakończył as BOT GKS Bełchatów i reprezentacji Polski.

  Sonda

  Czy uczniom należy zabronić korzystania z telefonów komórkowych w szkole?

  • tak (64%)
  • nie (36%)

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.