Wybierz region

Wybierz miasto

  Matusiak na Wyspach

  Autor: (dk)

  2007-01-13, Aktualizacja: 2007-01-13 02:17 źródło: Polska Dziennik Łódzki

  Wczoraj z prezesem BOT GKS Bełchatów Jerzym Ożogiem długie negocjacje prowadzili przedstawiciele dużej agencji menedżerskiej, działającej w ramach brytyjskiej federacji piłki nożnej.

  Wczoraj z prezesem BOT GKS Bełchatów Jerzym Ożogiem długie negocjacje prowadzili przedstawiciele dużej agencji menedżerskiej, działającej w ramach brytyjskiej federacji piłki nożnej. Zaproponowali współpracę z liderem polskiej ekstraklasy, będą także promować najlepszych zawodników BOT GKS na Wyspach Brytyjskich.

  - Jeśli menedżerowie sprawią, że do klubu wpłynie korzystna dla Radka oferta któregoś z czołowych angielskich klubów, powrócimy do rozmów - powiedział nam ojciec najlepszego strzelca Janusz Matusiak.

  Nie jest także wykluczone, że inni piłkarze BOT GKS skorzystają na tej współpracy i znajdą dla siebie kluby na Wyspach.

  Wczoraj kontrakt z BOT GKS podpisał nowy obrońca Paweł Magdoń. Były zawodnik Piotrcovii, ŁKS, a ostatnio występujący w Wiśle Płock, związał się z bełchatowskim klubem do 31 grudnia 2009 roku.

  Komplikuje się natomiast sprawa pozyskania Kamila Witkowskiego. Górnik Polkowice nie chce zgodzić się na transfer tego napastnika do BOT GKS. Prezes Jerzy Ożóg nie zamierza walczyć o młodego piłkarza. Dla bełchatowskiego klubu nie ma także tematu zakontraktowania Piotra Włodarczyka.

  Sonda

  Czy uczniom należy zabronić korzystania z telefonów komórkowych w szkole?

  • tak (64%)
  • nie (36%)

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.