Wybierz region

Wybierz miasto

  Łyżwiński straci immunitet?

  Autor: (wbk, lesz.)

  2006-12-21, Aktualizacja: 2006-12-21 04:17 źródło: Polska Dziennik Łódzki

  Aneta Krawczyk wycofała z Sądu Rejonowego w Radomsku pozew o ustalenie ojca swojej 3,5-letniej córki Weroniki oraz zasądzenie alimentów od Stanisława Łyżwińskiego.

  Aneta Krawczyk wycofała z Sądu Rejonowego w Radomsku pozew o ustalenie ojca swojej 3,5-letniej córki Weroniki oraz zasądzenie alimentów od Stanisława Łyżwińskiego. - W tej sytuacji sąd umorzył postępowanie - mówi Krzysztof Borzęcki, rzecznik Sądu Okręgowego w Piotrkowie Trybunalskim. Aneta Krawczyk nie chciała wczoraj rozmawiać z dziennikarzami. - Czekam na zarzuty w sprawie prowadzonej przez prokuraturę. Poczekam, co się będzie działo, a będzie się działo wiele - powiedziała nam.

  Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, w sprawie o ustalenie ojcostwa Anetę Krawczyk reprezentowała adwokat z Krotoszyna. Mecenas nie chciała jednak komentować sprawy. - Nie zdradzam nawet tożsamości moich klientów - stwierdziła.

  Przesłuchania w Łodzi i Londynie
  Łódzcy prokuratorzy przesłuchali wczoraj dwóch byłych działaczy Samoobrony z województwa łódzkiego w sprawie seksafery w Samoobronie.

  Krzysztof Kopania, rzecznik łódzkiej Prokuratury Okręgowej, potwierdził, że jeden ze świadków złożył w poniedziałek zeznania w polskim konsulacie w Londynie. Nie powiedział, kto to był. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się jednak, że chodzi o byłą dyrektorkę biura poselskiego posła Stanisława Łyżwińskiego, poprzedniczkę Anety Krawczyk na tym stanowisku, i że jej zeznania obciążają Łyżwińskiego oraz Andrzeja Leppera.

  Sonda

  Czy uczniom należy zabronić korzystania z telefonów komórkowych w szkole?

  • tak (64%)
  • nie (36%)

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.