Wybierz region

Wybierz miasto

  Lider musi grać jak lider

  Autor: (pah)

  2006-11-22, Aktualizacja: 2006-11-22 04:18 źródło: Polska Dziennik Łódzki

  Wisła Płock będzie pierwszym rywalem piłkarzy BOT GKS Bełchatów w Pucharze Ekstraklasy. Spotkanie odbędzie się dzisiaj o godz. 18.30. Kibice bełchatowskiej drużyny są ciekawi, jaki skład wystawi w tym meczu trener ...

  Wisła Płock będzie pierwszym rywalem piłkarzy BOT GKS Bełchatów w Pucharze Ekstraklasy. Spotkanie odbędzie się dzisiaj o godz. 18.30.

  Kibice bełchatowskiej drużyny są ciekawi, jaki skład wystawi w tym meczu trener Orest Lenczyk. Spółka Ekstraklasa SA, która jest organizatorem rozgrywek, wymaga, by przynajmniej ośmiu zawodników, którzy zagrali w ostatnich pięciu meczach, znalazło się w meczowej kadrze. Wydaje się jednak, że Lenczyk da odpocząć kilku piłkarzom, którzy rozegrali najwięcej meczów. Pewnie bardziej prestiżowo bełchatowianie potraktują niedzielny mecz z ŁKS. Dlatego trudno przypuszczać, by od pierwszej minuty zagrali Radosław Matusiak i Łukasz Garguła. Dwaj najlepsi piłkarze BOT GKS grali ostatnio co kilka dni i pewnie będą mogli dzisiaj odpocząć. Chociaż Lenczyk lubi zaskakiwać...
  Mistrzowie jesieni muszą zdawać sobie sprawę, że nie wypada, by w Pucharze Ekstraklasy przegrywali. Lider najważniejszych rozgrywek w kraju musi grać poważnie, tym bardziej że jego mecze będą oglądali kibice.

  Poniedziałek był dla bełchatowian dniem wolnym, ale wczoraj już wszyscy spotkali się na popołudniowych zajęciach, które odbyły się przy sztucznym świetle. Mimo że dzisiaj wieczorem odbędzie się mecz, na godz. 10.30 Lenczyk zaplanował trening.

  Wczoraj rozpoczęła się przedsprzedaż biletów na dzisiejszy mecz. Wejściówki kosztują 5 i 10 złotych, a posiadacze całosezonowych karnetów wchodzą na stadion bezpłatnie.

  Zagrają w Bełchatowie
  BOT GKS: Sapela - Fonfara, Pietrasiak, Grodzicki, Popek - Wróbel, Kowalczyk, Kuranty, Klepczarek - Ujek, Nowak. Trener: Orest Lenczyk.
  Wisła: Skrzypiec - Griżonic, Belada, Magdoń, Żivković - Grzelak, Gedeon, Rachwał, Mierzejewski - Peszko, Obajdin. Trener: Josef Csaplar.

  Sonda

  Czy uczniom należy zabronić korzystania z telefonów komórkowych w szkole?

  • tak (64%)
  • nie (36%)

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.