Wybierz region

Wybierz miasto

  Jedyne takie derby

  Autor: (d)

  2006-11-10, Aktualizacja: 2006-11-10 01:45 źródło: Polska Dziennik Łódzki

  Po raz drugi, i zarazem ostatni w tym sezonie, siatkarska "święta wojna" w Bełchatowie. Mistrz Polski i zdobywca Pucharu Polski BOT Skra kontra pierwszoligowe rezerwy.

  Po raz drugi, i zarazem ostatni w tym sezonie, siatkarska "święta wojna" w Bełchatowie. Mistrz Polski i zdobywca Pucharu Polski BOT Skra kontra pierwszoligowe rezerwy. Sobotnio-niedzielne spotkania kończą eliminacje grupowe Pucharu Polski.

  Drużyna trenera Daniela Castellaniego, nawet jeśli nie będzie pierwsza w grupie, awansuje do finału. A to dlatego, że bełchatowianie oddali przynajmniej trzech kadrowiczów na czas rywalizacji. Taki jest w tym sezonie pucharowy regulamin skonstruowany z myślą o udziale reprezentacji w finale mistrzostw świata.

  - Pucharowe spotkania traktujemy wybitnie szkoleniowo - mówi Jacek Nawrocki, drugi trener BOT Skry. - Ponownie szansę pokazania się dostaną nasi wychowankowie Michał i Wojciech Paniączyk, Tomasz Zychla oraz Paweł Zatorski, który będzie grał jako libero. Na boisku nie pojawi się Michał Chadała, który jest kontuzjowany. Nie będzie też grał Robert Milczarek. On dochodzi do siebie po kontuzji

  Sobotni mecz rozpoczyna się o godz. 17, a niedzielny o godz. 11.30. Spotkania zostaną rozegrane w hali "Energia".

 • I liga kobiet (seria B). Mecz zaległy: KPS Skra Bełchatów - MMKS Dąbrowa Górnicza 1:3 (-16, 18, -23, -26).

 • KPS Skra: Szulc, Sikora, Matusova, Jarczewska, Romanów, Rajkowska - Dudek (l), Zagojska, Jeromin, Wlazły. Trenerzy: Wiesław Czaja - Sławomir Augustyniak.
 • I liga mężczyzn (seria B). Mecz zaległy: SMS PZPS I Spała - KPS Skra II Bełchatów 0:3 (-19, -18, -22).

 • Spała: Fabian Drzyzga, Mika, Jasiński, Kasparek, Krzywiecki, Michał Paniączyk - Swaczyna (l), Paweł Zatorski, Fitrzyk, Wiśniewski, Wroński, Nowocień. Trenerzy: Karol Janaszewski - Maciej Zendeł.
  KPS Skra II: Gunia, Kaczmarek, Błoński, Sarnecki, Zajder, Skolimowski - Dłubała (l), Witczak, Bartodziejski, Kotas, Kolanek. Trener: Sławomir Augustyniak.

  Sonda

  Czy uczniom należy zabronić korzystania z telefonów komórkowych w szkole?

  • tak (64%)
  • nie (36%)

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.