Wybierz region

Wybierz miasto

  Chwalibogowski na Boże Narodzenie

  Autor: (pah)

  2006-12-16, Aktualizacja: 2006-12-16 01:30 źródło: Polska Dziennik Łódzki

  Tuż przed świętami Bożego Narodzenia BOT GKS Bełchatów pozyska Bartłomieja Chwalibogowskiego. Lewy pomocnik Zagłębia Sosnowiec jest już bardzo blisko transferu do drużyny lidera ekstraklasy.

  Tuż przed świętami Bożego Narodzenia BOT GKS Bełchatów pozyska Bartłomieja Chwalibogowskiego. Lewy pomocnik Zagłębia Sosnowiec jest już bardzo blisko transferu do drużyny lidera ekstraklasy.

  Przypomnijmy, że w środę prezes BOT GKS Jerzy Ożóg rozmawiał w Sosnowcu na temat pozyskania piłkarza Zagłębia. Szefowie sosnowieckiego klubu mieli w czwartek wieczorem odpowiedzieć na ofertę z Bełchatowa, ale skontaktowali się z szefem BOT GKS dopiero wczoraj rano.

  - Mogę powiedzieć, że nastąpiło znaczące zbliżenie stanowisk - mówi Ożóg. - Myślę, że za tydzień sprawa zostanie sfinalizowana i Chwalibogowski zostanie naszym zawodnikiem.

  Ożóg zdementował informacje, że zaproponował drużynie z Sosnowca zawodników niemieszczących się w kadrze bełchatowskiego lidera.

  - To nieprawda - kategorycznie powiedział Ożóg.

  Drugim prezentem świątecznym dla kibiców BOT GKS będzie sprowadzenie z Kani Gostyń Tomasza Nowaka. Sprawa jego transferu jest już praktycznie dopięta na ostatni guzik.

  Prezes bełchatowskiego klubu wciąż czeka na odpowiedź Jagiellonii Białystok w sprawie transferów Michała Trzeciakiewicza i Pawła Sobolewskiego. Wszystko wskazuje na to, że decydujące rozmowy o ich transferach odbędą się już w nowym roku.

  Trudno oprzeć się wrażeniu, że polityka transferowa bełchatowskiego klubu jest spokojna i przemyślana. Choć BOT GKS mógłby sobie pozwolić na sprowadzanie uznanych piłkarzy, woli inwestować w mniej znanych zawodników z drugiej i trzeciej ligi. Warto przypomnieć, że gdy do bełchatowskiej drużyny przechodziły dzisiejsze gwiazdy: Łukasz Garguła, Tomasz Wróbel, a zwłaszcza Radosław Matusiak, to niewielu wcześniej o nich słyszało.

  Sonda

  Czy uczniom należy zabronić korzystania z telefonów komórkowych w szkole?

  • tak (64%)
  • nie (36%)

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.