Wybierz region

Wybierz miasto

  BOT Skra w Kędzierzynie

  Autor: (d)

  2006-10-27, Aktualizacja: 2006-10-27 05:00 źródło: Polska Dziennik Łódzki

  Inauguracja rozgrywek Polskiej Ligi Siatkówki nastąpi dopiero 16 grudnia. Drużyny walczą więc w rozbudowanych eliminacjach grupowych o Puchar Polski. W sobotę (godz.

  Inauguracja rozgrywek Polskiej Ligi Siatkówki nastąpi dopiero 16 grudnia. Drużyny walczą więc w rozbudowanych eliminacjach grupowych o Puchar Polski. W sobotę (godz. 18) i niedzielę (12) mistrzowie Polski z Bełchatowa grają w Kędzierzynie z Mostostalem. Gospodarze, jako jedyni, potrafili pokonać ekipę trenera Daniela Castellaniego w hali "Energia". Zespół, który odda przynajmniej trzech kadrowiczów, ma zapewniony awans do finału PP. BOT Skra spełnia ten warunek. Krzysztof Ignaczak, Piotr Gruszka i Mariusz Wlazły są w kadrze Raula Lozano. Wlazły jest zdrowy. Badania przeprowadzone przez Centralny Instytut Sportu w Warszawie wykazały, że skurcze, które łapią zawodnika, spowodowane są jedynie specyficzną budową jego ciała. Jewgienij Iwanow przebywa z reprezentacją Bułgarii, a Dan Lewis z kadrą Kanady. Kędzierzynianie, by awansować, muszą być pierwsi.

  Pierwszoligowe rezerwy Skry też grają w Pucharze Polski. Są już bez szans na awans. W sobotę o godz. 17 i niedzielę o godz. 12 podopieczni trenera Sławomira Augustyniaka grają z beniaminkiem PLS Delektą Chemik Bydgoszcz (wstęp wolny).

  * * * * *


  W I lidze kobiet (seria B) w sobotę o godz. 19 Start/UKS 179 Łódź gra z MMKS Dąbrowa Górnicza (ul. Teresy 56/58). KPS Skra Bełchatów zmierzy się w Chorzowie z Sokołem.

  Sonda

  Czy uczniom należy zabronić korzystania z telefonów komórkowych w szkole?

  • tak (64%)
  • nie (36%)

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.