Wybierz region

Wybierz miasto

  BOT GKS potrzebuje sztucznego boiska

  Autor: (pah)

  2007-01-26, Aktualizacja: 2007-01-26 04:42 źródło: Polska Dziennik Łódzki

  Ostatnie opady śniegu pokrzyżowały plany piłkarzom lidera ekstraklasy BOT GKS Bełchatów. Piłkarze trenera Oresta Lenczyka nie mogą trenować w tej chwili na boiskach, ponieważ nie dysponują płytą ze sztuczną nawierzchnią.

  Ostatnie opady śniegu pokrzyżowały plany piłkarzom lidera ekstraklasy BOT GKS Bełchatów. Piłkarze trenera Oresta Lenczyka nie mogą trenować w tej chwili na boiskach, ponieważ nie dysponują płytą ze sztuczną nawierzchnią. W Bełchatowie nikt nie ukrywa, że nowoczesne boisko przydałoby się zawodnikom mistrza jesieni. Piłkarze mają nadzieję, że patrzący na drużynę przychylnym okiem prezes kopalni węgla brunatnego Jacek Kaczorowski znajdzie w niedługim czasie środki na budowę sztucznego boiska.

  Wczoraj część drużyny trenowała w niewielkiej salce w budynku klubowym, a reszta pod okiem Marka Zuba grała w siatkonogę w hali sportowej. Dzisiaj planowane są dwa treningi. - Jeden z nich odbędzie się z pewnością w hali, a drugi być może na boisku - mówi rzecznik prasowy BOT GKS Michał Antczak. - Robimy wszystko, co w naszej mocy, by piłkarze ćwiczyli na świeżym powietrzu.

  Za kilka dni problemy trenera Lenczyka się skończą. W środę bełchatowianie wyjadą na kilkudniowe zgrupowanie do Chorzowa, gdzie będą mogli korzystać m.in. z boiska ze sztuczną nawierzchnią. Od 8 lutego bełchatowianie będą trenować na zielonych boiskach w cypryjskim Paphos.

  Sonda

  Czy uczniom należy zabronić korzystania z telefonów komórkowych w szkole?

  • tak (64%)
  • nie (36%)

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.