Wybierz region

Wybierz miasto

  Aneta Krawczyk znów w prokuraturze

  Autor: (em)

  2007-01-23, Aktualizacja: 2007-01-23 02:10 źródło: Express Ilustrowany

  Główna bohaterka seksafery w Samoobronie już po raz siódmy została przesłuchana w łódzkiej prokuraturze okręgowej. Na pytania śledczych odpowiadało wczoraj także pięciu innych świadków, wśród nich dwóch z woj.

  Główna bohaterka seksafery w Samoobronie już po raz siódmy została przesłuchana w łódzkiej prokuraturze okręgowej. Na pytania śledczych odpowiadało wczoraj także pięciu innych świadków, wśród nich dwóch z woj. lubelskiego.

  Aneta Krawczyk do prokuratury przyjechała swoim autem (daewoo matizem). Jej przesłuchanie trwało ponad 5 godzin.

  - Moja klientka złożyła obszerne wyjaśnienia. Opowiadała m.in. o swoich kontaktach seksualnych z przewodniczącym Samoobrony Andrzejem Lepperem - mówi adwokat Anety Krawczyk, mec. Agata Kalińska-Moc.

  Główna bohaterka seksskandalu w Samoobronie twierdzi, że seks z przewodniczącym Samoobrony uprawiała w hotelu sejmowym w Warszawie. Miało tam dojść do od dwóch do ośmiu zbliżeń. Śledczy, żeby sprawdzić, czy Aneta Krawczyk mówi prawdę, przeprowadzili m.in. wizję lokalną w pomieszczeniach, gdzie kobieta miała się kochać z Andrzejem Lepperem.

  Szef Samoobrony podczas konferencji prasowej w Bydgoszczy powiedział, że podda się badaniom DNA, ale tylko wówczas, gdy Aneta Krawczyk wytoczy przeciwko niemu proces o ustalenie ojcostwa. Twierdził, że badaniom DNA poddano już czterech mężczyzn i wciąż nie wiadomo, kto jest ojcem najmłodszej córki Anety Krawczyk.

  - To jakiś absurd. Z tego, co wiem, badaniu DNA na ojcostwo jej najmłodszej córki poddano tylko posła Łyżwińskiego - odpiera zarzuty mec. Kalińska-Moc.

  Sonda

  Czy uczniom należy zabronić korzystania z telefonów komórkowych w szkole?

  • tak (64%)
  • nie (36%)

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.